Goniąc czarne jednorożce

Autor: Marek Zmysłowski

Wydawnictwo: Agora

Jak polski Wilk z Wall Street został afrykańskim terrorystą.

Milioner, celebryta, partner wicemiss świata, self-made-businessman Marek Zmysłowski zbudował „Amazon Afryki” i stał się jedną z najbardziej znanych postaci afrykańskiej branży IT. Pewnego dnia okazało się jednak, że jest też poszukiwanym przez Interpol międzynarodowym zbiegiem.

Jak do tego doszło?

Zanim Zmysłowski wylądował w Nigerii zrobił błyskawiczną karierę i łatwą kasę w jednej z pierwszych w Polsce firm pośrednictwa finansowego, zbankrutował, stał za barem w ekskluzywnym nocnym klubie, a budując pierwszą ogólnopolską sieć usług pogrzebowych, zadarł z mafią stojącą za Aferą Łowców Skór. Do Afryki wysłał go największy internetowy fundusz inwestycyjny na świecie, właściciel Zalando i Groupona.

Polak nie tylko budował, doradzał, inwestował w wiele kluczowych dla rozwoju kontynentu przedsięwzięć, ale też narobił sobie wpływowych wrogów, którzy wraz ze skorumpowaną lokalną policją i rządem postanowili pozbyć się niewygodnego przedsiębiorcy.

W swojej autobiografii Zmysłowski z dystansem i humorem pokazuje, jak wygląda robienie biznesów, czasem niebezpiecznych, „od kuchni” oraz z reporterskim biglem kreśli barwny obraz ukochanego kontynentu, jakim stała się dla niego Afryka.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 22,39

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22,39 zł ibuk.pl
mobi epub
22,87 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25,19 zł publio.pl
mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 25,19 zł
(dla stałych klientów)
27,99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27,99 zł virtualo.pl
mobi
24,00 zł zinamon.pl
epub
24,00 zł zinamon.pl

Marek Zmysłowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Goniąc czarne jednorożce"