ISBN:9788326829932

Czasem święta, czasem ladacznica

Autor: Joanna Drosio-Czaplińska, Jacek Masłowski

Wydawnictwo: Agora

Jaki wpływ ma ojciec na poczucie własnej wartości u córki? Dlaczego kobiety narzekają na mało sprawczych partnerów, ale takich właśnie wybierają? Czy laski lecą na kasę? Kim są „dziwki romantyczki” i co się kryje za strategią „na blondynkę”? Jakie straty ponosi „kobieta wojowniczka” i na czym tak naprawdę polega kobieca moc? Czy macierzyństwo to polisa na życie czy instynkt? Czy to prawda, że kobiety nie lubią seksu? Jak „rycząca czterdziestka” może korzystać z życia?

Autorzy wykazują, że mimo cywilizacyjnych i społecznych przemian wciąż ciągniemy za sobą gadzi ogon ewolucji, nie nadążając emocjonalnie za zmianami. I podpowiadają, jak kobiety mogą się w tym odnaleźć – akceptując w sobie „świętą” i „ladacznicę”, budując dojrzały związek oparty na bliskości i dobrej znajomości siebie samej.

"Próba porozumienia zawsze się liczy, bo zarówno kobiety, jak i mężczyźni są uciskani przez ten sam patriarchat. I choć czasem nie jest łatwo do siebie dotrzeć, to warto prześledzić jak myśli żeńska strona i co ma do powiedzenia męska". - Marta Niedźwiecka, psycholożka, life & sex coach.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 19.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.99 zł publio.pl
mobi epub
22.00 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
23.80 zł ibuk.pl
mobi epub
24.99 zł empik.pl
mobi epub
od 22.49 zł
(dla stałych klientów)
24.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24.99 zł virtualo.pl
mobi epub
24.99 zł septem.pl

Jacek Masłowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Czasem święta, czasem ladacznica"