ISBN:9788326833762

Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2

Autor: Marta Karwowska, Katarzyna Rygiel

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 20%

Wernisaż w poznańskim Muzeum Narodowym ma być wielkim wydarzeniem, a jest... wielkim wybuchem. Na oczach publiczności eksploduje cenny obraz Moneta. Tak się składa, że są przy tym Julka, Olek i pies Pulpet, trójka detektywów znanych z książki i filmu „Tarapaty”. Oczywiście natychmiast zabierają się do rozwiązywania zagadki. W śledztwie towarzyszy im piękna i odważna Fela. Dzieciaki ruszają na poszukiwanie pewnej tajemniczej Lucyny. Lata temu rzuciła na muzeum klątwę i wszystko wskazuje na to, że jest zamieszana w sprawę.

„Jest taki rodzaj tarapatów, na które się czeka. To przygoda, pościg, ucieczka i kryminalna zagadka. Dodajmy zawiedzioną przyjaźń i koleżeńskie intrygi – i mamy przepis na prawdziwe kłopoty!
«Tarapaty» mają swoją wersję filmową. Bardzo lubię przeczytane książki porównywać z ich ekranizacją. Podczas lektury bohaterowie pojawiają się w mojej głowie. Nadaję im wygląd, wzrost, barwę głosu, a potem sięgam po film i sprawdzam, czy wszystko się zgadza. «Tarapaty» dostarczyły mi takiej frajdy. I wiecie co? Styka” – Joanna Olech

Książka powstała na podstawie scenariusza filmu „Tarapaty 2”. W rolach głównych: Pola Król, Mia Goti, Kuba Janota-Bzowski a także Zbigniew Zamachowski, Joanna Szczepkowska, Sandra Korzeniak i Tomek Ziętek.
PREMIERA FILMU 25 WRZEŚNIA 2020

Teaser filmu: https://www.youtube.com/watch?v=jq9ZlSqDG_M&feature=emb_logo

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 23.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23.99 zł publio.pl
mobi epub
27.02 zł gandalf.com.pl
mobi epub
29.99 zł virtualo.pl

Marta Karwowska - inne e-booki

Katarzyna Rygiel - inne e-booki

E-booki podobne do "Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2"