ISBN:9788326836794

Kwitnący umysł

Autor: Sue Stuart-Smith

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 20%

O KSIĄŻCE „Kwitnący umysł”; AUTOR: Sue Stuart-Smith; WYDAWNICTWO: Agora [e-book w formatach epub i mobi]:

O ogrodach myślimy często jak o schronieniu, miejscu, w którym można zapomnieć o troskach całego świata i uciec od „prawdziwego” życia. Ale to wcale nie jest ucieczka. Gdy nasze ręce zanurzają się w ziemi, gdy w niej grzebiemy, sadzimy, pielimy, zbieramy plon, jesteśmy tak blisko esencji życia, jak w żadnej innej naszej aktywności. Włączamy się w naturalny cykl życia, w którym zniszczenie i rozkład są zawsze zapowiedzią odrodzenia i odnowy. Dlatego uprawianie roślin w ogrodzie, ogródku, a nawet w doniczce może być głębokim, odnawiającym przeżyciem – mówi nam Sue Stuart-Smith.
Fascynująca książka Sue Stuart-Smith – „Kwitnący umysł” (e-book w fromatach epub i mobi) przedstawia nowe spojrzenie na siły natury, które mogą zmienić ludzkie życie. Łącząc osobistą pasję ze współczesną neuronauką, psychiatrią i historią ogrodów, pokazuje, jak uprawiając rośliny oraz utrzymując intensywny fizyczny kontakt z naturą, możemy odnaleźć lepszych, zdrowszych, pełniejszych i szczęśliwszych siebie.
„Kwitnący umysł” (e-book w fromatach epub i mobi) to niezbędna i praktyczna książka nie tylko dla tych, którzy już stworzyli i pielęgnują własne ogrody, ale także fascynująca lektura dla osób poszukujących satysfakcjonującego życia.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 27.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27.99 zł publio.pl
mobi epub
29.73 zł gandalf.com.pl
mobi epub
31.49 zł ibuk.pl
mobi epub
31.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
34.99 zł empik.pl
mobi epub
od 31.49 zł
(dla stałych klientów)
34.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
34.99 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Kwitnący umysł"