Same piękne rzeczy

Autor: Hunter Biden

Wydawnictwo: Agora

Stron: 304

Opłacalność: 9.84 zł/100 stron

Oszczędzasz: 25%

Hunter Biden, syn prezydenta USA w przejmującej opowieści o uzależnieniu i walce o lepsze życie.

„POCHODZĘ Z RODZINY UFORMOWANEJ PRZEZ TRAGEDIE I SPAJANEJ NADZWYCZAJNĄ, NIEROZERWALNĄ WIĘZIĄ MIŁOŚCI” – HUNTER BIDEN, syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, w swoich głęboko poruszających wspomnieniach o uzależnieniu, stracie i przetrwaniu.

O KSIĄŻCE „Same piękne rzeczy”; AUTOR: Hunter Biden; WYDAWNICTWO: Agora [e-book w formatach epub i kindle mobi]:
Kiedy miał dwa lata, Hunter Biden został ciężko ranny w wypadku samochodowym, w którym zginęła jego matka i młodsza siostra. W 2015 r. stracił swojego ukochanego starszego brata, Beau, który zmarł na raka mózgu w wieku 46 lat. Przez cały okres administracji Trumpa Hunter Hunter Biden był obiektem nieustannych ataków i obelg ze strony prezydenta i jego popleczników. Trudności te spotęgował rozpad jego małżeństwa oraz wieloletnia walka z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.
W książce „Same piękne rzeczy” Hunter opowiada o swoim uzależnieniu od substancji psychoaktywnych i trudnej drodze do trzeźwości.
Historia kończy się w miejscu, w którym Hunter znajduje się dzisiaj – będąc trzeźwym mężczyzną, mając własną rodzinę i ojca, który został 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych. A także będąc tym, który wreszcie potrafi docenić piękne rzeczy w życiu.

REKOMENDACJE KSIĄŻKI „Same piękne rzeczy”; AUTOR: Hunter Biden; WYDAWNICTWO: Agora [e-book w formatach epub i kindle mobi]:
„W swoim wstrząsającym i wciągającym pamiętniku Hunter Biden po raz kolejny udowadnia, że każdy – nawet syn prezydenta Stanów Zjednoczonych – może przeżywać koszmar uzależnienia. Biden pamięta wszystko i opowiada o tym ze wspaniałą odwagą, która rozdziera serce. Zaczyna od pytania: Gdzie jest Hunter? Odpowiedź brzmi: jest w tej książce, we wszystkim, co dobre, złe i piękne” – STEPHEN KING

„Książka «Same piękne rzeczy» jest tak zwięzła, tak bezlitosna i dynamiczna, że właściwie poza przecieraniem oczu ze zdumienia nie robiłem nic innego, dopóki nie przeczytałem jej od pierwszej do ostatniej strony” – Dave Eggers, bestsellerowy pisarz „New York Timesa”, autor głośnego „Kręgu”

„Hunter Biden pięknie pisze o niemal nieodwracalnej stracie, a także o niesamowitej łasce rodzinnej miłości. Pisze o swoim dzikim alkoholizmie i uzależnieniu z rzadką szczerością, o swoim wyzdrowieniu z oszałamiającą wdzięcznością, o złamanych sercach, zmartwychwstaniu, pięknych rzeczach” – Anne Lamott, autorka bestsellerów „New York Timesa”: „Bird by Bird” i „Almost Everything”

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 29.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
29.90 zł virtualo.pl
mobi epub
29.99 zł empik.pl
mobi epub
31.99 zł publio.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
36.06 zł gandalf.com.pl
mobi epub
36.39 zł ibuk.pl
mobi epub
od 35.99 zł
(dla stałych klientów)
39.99 zł ebookpoint.pl

Hunter Biden - inne e-booki

E-booki podobne do "Same piękne rzeczy"