ISBN:9788326837883

Wspomnienia. Sinéad O'Connor

Autor: Sinéad O’Connor

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 40%

O książce „Wspomnienia. Sinéad O'Connor”; autor: Sinead O’Connor; wydawnictwo: Agora [e-book do pobrania w formacie epub i kindle mobi]:

Występ w programie „Saturday Night Live”, gdy podarła zdjęcie Jana Pawła II był w jej życiu przełomowy. Wybuczano ją na kolejnym koncercie, przerwała trasę promocyjną, zapowiedziała koniec kariery i przeszła jedno z wielu załamań nerwowych. Sinead O’Connor pisze emocjonalnie i często całkowicie niepoprawnie politycznie. Przekonuje, że jej wolno, bo i tak ma status „wariatki”.

Pierwszą część „Wspomnień” Sinéad poświęca dzieciństwu, zwłaszcza trudnym relacjom z matką, która każe jej rozbierać się do naga i bije aż się zmęczy. Przez nią Sinéad zaczyna też kraść. Trafia w końcu do domu ojca i macochy, którzy choć się starają, nie potrafią do niej dotrzeć. Przekazują ją pod opiekę zakonnic. Przepustką do lepszego świata staje się debiutancki album, gdy jako młodziutka artystka, na swoich warunkach, odnosi wielki sukces.

Trudne dzieciństwo i nieprzepracowane traumy nie dają jednak o sobie zapomnieć. Ma niespełna 21 lat, kiedy na świat przychodzi jej pierwszy syn i bierze ślub. Później urodzi jeszcze trójkę dzieci i tyle samo razy wyjdzie za mąż, choć już nie za ojców swoich dzieci. Dorosłej Sinéad – matce i wiecznie poszukującej artystce, poświęcona jest część druga książki.

Część trzecia to przewodnik po dotychczasowej twórczości O’Connor oraz zapowiedź nowej, możliwe że ostatniej płyty.

Sinéad O’Connor napisała „Wspomnienia” (ebook w formacie epub i kindle mobi), by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i sprawić, żeby jej głos był nie tylko usłyszany, ale przede wszystkim zrozumiany. Może też, żeby wytłumaczyć się ze swojego postępowania, ale myli się ten, kto sądzi, że artystka będzie za cokolwiek przepraszać.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 22.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.20 zł publio.pl
mobi epub
25.52 zł virtualo.pl
mobi epub
25.89 zł ibuk.pl
mobi epub
29.90 zł empik.pl
mobi epub
31.43 zł gandalf.com.pl
mobi epub
33.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 33.29 zł
(dla stałych klientów)
36.99 zł ebookpoint.pl

E-booki podobne do "Wspomnienia. Sinéad O'Connor"