ISBN:9788326838330

Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem

Autor: Przemek Staroń

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 23%

- Co to znaczy, że relacja jest toksyczna, i czym jest „prawdziwa miłość”?
- Dlaczego ludzie mnie nie akceptują?
- Jak nie przejmować się oczekiwaniami innych i pozostać sobą?

Druga część bestselerowego poradnika ze znakomitymi ilustracjami Marty Ruszkowskiej odpowie na te i wiele innych pytań. „Szkoła bohaterek i bohaterów. Część 2 czyli Jak radzić sobie ze złem” Przemka Staronia to skrzyżowanie powieści przygodowej z poradnikiem i pamiętnikiem. Bawi, wciąga, inspiruje do myślenia. A przede wszystkim dostarcza młodym czytelnikom i czytelniczkom konkretnych narzędzi do radzenia sobie z trudnościami.

„Szkoła bohaterek i bohaterów. Część 2 czyli Jak radzić sobie ze złem”; autor: Przemek Staroń [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi] – rekomendacje:

„Pamiętacie to uczucie, które wam towarzyszyło, kiedy po raz pierwszy jako dorośli przeczytaliście «Małego Księcia»? Dla mnie był to jeden z najprzyjemniejszych momentów, jakich kiedykolwiek doświadczyłem podczas lektury. Kiedy czytałem «Szkołę bohaterek i bohaterów. Część 2 czyli Jak radzić sobie ze złem», podobne uczucie mnie nie opuszczało” – Kamil Nowak, Blog Ojciec

„Ten czarodziej polskiej szkoły, opowiadając o współczesnej kulturze, opiekuje się brakującymi ogniwami edukacji szkolnej: kreatywnością, zdrowiem psychicznym, pozytywną komunikacją. Myślę jednak, że jego misją nie jest czarowanie, a ODCZAROWANIE szkolnych absurdów. Staroń na nowo układa ważne klocki w naszych głowach, a na czym, jak na czym, ale na klockach to on się zna” – Anna Jankowska, pedagożka, blog Aktywne Czytanie

Książkę polecają:
Lubimy Czytać, Charaktery, Aktywne czytanie, SWPS

Poradnik „Szkoła bohaterek i bohaterów. Część 2 czyli Jak radzić sobie ze złem” (ebook w formacie epub i kindle mobi) dostępny jest także w formie audiobooka (format mp3).

Jak przeczytać poradnik „Szkoła bohaterek i bohaterów. Część 2 czyli Jak radzić sobie ze złem”; autor: Przemek Staroń; wydawca: Wydawnictwo Agora [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 26.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
26.90 zł virtualo.pl
mobi epub
27.99 zł publio.pl
mobi epub
29.00 zł gandalf.com.pl
mobi epub
29.90 zł empik.pl
mobi epub
31.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31.84 zł ibuk.pl
mobi epub
od 31.49 zł
(dla stałych klientów)
34.99 zł ebookpoint.pl

Przemek Staroń - inne e-booki

E-booki podobne do "Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem"