Błędy medyczne - odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej. Jak uniknąć kosztownych pułapek

Autor: Agnieszka Sieńko

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Oszczędzasz: 18%

 Praktyczny poradnik dotyczący odpowiedzialności prawnej lekarza i placówki medycznej w procesie leczenia pacjentów. Podpowiada, jak bezpiecznie wykonywać zawód lekarza i menedżera w kontekście wymogów prawa, tak aby w przypadku ewentualnego procesu sądowego móc skutecznie się bronić przed nieuzasadnionymi roszczeniami ze strony pacjentów i ich rodzin.

 Autorką książki jest Agnieszka Sieńko - radca prawny, specjalista prawa ochrony zdrowia, prawa pracy oraz prawa zamówień publicznych. Jest także pracownikiem naukowo - dydaktycznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest doświadczonym szkoleniowcem, autorem licznych publikacji z zakresu prawa ochrony zdrowia i prawa pracy – w tym książkowych. Doświadczenia zawodowe zdobywała jeszcze w Branżowej Kasie Chorych dla Służb Mundurowych, w Departamencie Polityki Zdrowotnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, wreszcie w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Obecnie w ramach własnej kancelarii prowadzi obsługę podmiotów leczniczych, w tym dużych szpitali publicznych. Zajmuje się także obsługą prawną innowacyjnych projektów dedykowanych rynkowi usług medycznych, a realizowanych ze środków zewnętrznych.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 49,32

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 44,39 zł
(dla stałych klientów)
49,32 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
49,37 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
56,05 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
59,00 zł legimi.com
mobi epub pdf
59,00 zł virtualo.pl
epub pdf
59,90 zł publio.pl

Agnieszka Sieńko - inne e-booki

E-booki podobne do "Błędy medyczne - odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej. Jak uniknąć kosztownych pułapek"