Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego - stanowisko pracy: pracownik akumulatorowni (konserwator wózków jezdniowych uprawniony do prowadzenia procesó...

Autor: Artur Hennig

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Oszczędzasz: 18%

Przepisy i zasady dotyczące oceny ryzyka zawodowego w równym stopniu dotyczą wszystkich pracodawców – bez względu na wielkość i złożoność organizacji czy prowadzoną działalność. Jednak w praktyce, w warunkach rzeczywistych, mogą wystąpić duże różnice między poszczególnymi firmami z powodu rozbieżności w specyfice zagrożeń, a także braku specjalistów potrafiących zidentyfikować i ocenić zagrożenia.
Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy pracownika akumulatorowni została opracowana na podstawie metody Risk Score, czyli jednej z bardziej znanych i uniwersalnych jakościowych metod oceny ryzyka zawodowego. Stosuje się ją do oceny stanowisk i procesów pracy, na i w których następują częste zmiany ekspozycji zatrudnionych pracowników ze względu na czynniki środowiska pracy (np. hałas, promieniowanie jonizujące).
Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 29,94

Formaty Cena Księgarnia
pdf
29,94 zł gandalf.com.pl
pdf
34,82 zł swiatebookow.pl
pdf
36,65 zł publio.pl
pdf
42,93 zł virtualo.pl

Artur Hennig - inne e-booki

E-booki podobne do "Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego - stanowisko pracy: pracownik akumulatorowni (konserwator wózków jezdniowych uprawniony do prowadzenia procesó..."