Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego - stanowisko pracy: pracownik akumulatorowni (konserwator wózków jezdniowych uprawniony do prowadzenia procesó...

Autor: Artur Hennig

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Oszczędzasz: 22%

Przepisy i zasady dotyczące oceny ryzyka zawodowego w równym stopniu dotyczą wszystkich pracodawców – bez względu na wielkość i złożoność organizacji czy prowadzoną działalność. Jednak w praktyce, w warunkach rzeczywistych, mogą wystąpić duże różnice między poszczególnymi firmami z powodu rozbieżności w specyfice zagrożeń, a także braku specjalistów potrafiących zidentyfikować i ocenić zagrożenia.
Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy pracownika akumulatorowni została opracowana na podstawie metody Risk Score, czyli jednej z bardziej znanych i uniwersalnych jakościowych metod oceny ryzyka zawodowego. Stosuje się ją do oceny stanowisk i procesów pracy, na i w których następują częste zmiany ekspozycji zatrudnionych pracowników ze względu na czynniki środowiska pracy (np. hałas, promieniowanie jonizujące).
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 33,49

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
od 30,14 zł
(dla stałych klientów)
33,49 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
35,91 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
40,78 zł swiatebookow.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
42,93 zł legimi.com
bez DRM pdf
42,93 zł publio.pl
bez DRM pdf
42,93 zł virtualo.pl

Artur Hennig - inne e-booki

E-booki podobne do "Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego - stanowisko pracy: pracownik akumulatorowni (konserwator wózków jezdniowych uprawniony do prowadzenia procesó..."