Zabezpieczenie zasilania na przykładzie Data Center - rozwiązania dla obiektów i urządzeń o zwiększonych wymaganiach w zakresie ciągłości dostaw energii elektrycznej

Autor: Wiktor Suliga

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Oszczędzasz: 16%

 Urządzenia elektroniczne, w tym sprzęt IT, są bardzo podatne na zakłócenia występujące w sieci elektroenergetycznej. Praktycznie każda przerwa, a nawet mikroprzerwa w zasilaniu dłuższa niż 10 ms może spowodować ich uszkodzenie. Dlatego obiekty typu Data Center wymagają zwiększonej pewności zasilania. Zapewnienie jedynie zasilania „dwustronnego” (podstawowego i rezerwowego) z sieci elektroenergetycznej nie w każdym przypadku jest wystarczające – niejednokrotnie konieczne jest stosowanie dodatkowych rozwiązań zwiększających pewność dostaw energii elektrycznej (zasilania awaryjnego i gwarantowanego). Książka przybliża Czytelnikowi tematykę zabezpieczenie zasilania w energię elektryczną nie tylko obiektów typu Data Center (serwerowni), ale także wszelkiego rodzaju zaawansowanych technologicznie urządzeń przemysłowych czy aparatury medycznej. Opisano w niej najpopularniejsze układy zasilania – w tym najprawdopodobniej po raz pierwszy w literaturze polskojęzycznej – architekturę typu IP BUS. Ponadto obszerne fragmenty zostały poświęcone ekologii, a także modułowości.
Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.43 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 65,41

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
65,41 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
69,59 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  46,91 zł
w programie Nexto Premium
74,28 zł nexto.pl
mobi epub pdf
78,19 zł helion.pl
mobi epub pdf
78,19 zł legimi.com
mobi epub pdf
78,19 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
78,19 zł publio.pl
mobi epub
0,00 zł empik.pl

Wiktor Suliga - inne e-booki

E-booki podobne do "Zabezpieczenie zasilania na przykładzie Data Center - rozwiązania dla obiektów i urządzeń o zwiększonych wymaganiach w zakresie ciągłości dostaw energii elektrycznej"