ISBN:9788327236951

Przebudzenie Cheopsa

Autor: Andrzej Wójcikiewicz

Wydawnictwo: Self Publishing

Książka jest połączeniem pomiędzy ezoteryką i nauką poprzez badania, które mają być wykonane na podstawie niekonwencjonalnych źródeł informacji takich jak hipnoza i chaneling telepatyczny, oraz sprawdzenie ich za pomocą metod geofizycznych i wykopalisk. Treść książki dotyczy roli Wielkiej Piramidy w Gizie w ochronie Ziemi i ludzi przed możliwym kataklizmem, który niektórzy naukowcy przewidują na grudzień 2012 roku. W książce przedstawione są również hipotezy dlaczego Wielka Piramida została zbudowana, kto ją zbudował i w jakim celu.

Główne tematy zawarte w książce:

  • Od maja 2001 roku posiadamy w Polsce wiedzę dotyczącą dokładnego położenia grobowca faraona, który budował Wielką Piramidę.
  • Odkopanie mumii Faraona ma "otworzyć" Wielką Piramidę i ochronić ludzi i Ziemię przed skutkami naturalnych kataklizmów, które nam grożą i są przewidziane na grudzień 2012 roku.
  • Wielka Piramida była zbudowana 6,500 lat temu, a nie 4,500 lat temu – jak twierdzi oficjalna egiptologia. Cheops (któremu przypisywana jest ta budowa) tylko remontował Piramidę 2000 lat później.
  • Ludzie pomagali przy jej budowie. Głównym budowniczym była cywilizacja, o wiele bardziej zaawansowana technicznie niż nasza.
  • Informacje uzyskiwane są poprzez sesje hipnotycznej regresji wieku. Dla uwiarygodnienia ich w sierpniu 2004 roku rozpoczęły się wykopaliska na górze Ślęża pod Wrocławiem.
  • W książce chronologicznie opisane są zdarzenia, które doprowadziły w czerwcu 2005 roku do wyjazdu do Egiptu grupy osób, w celu wykonania badań dotyczących poszukiwania grobowca Budowniczego Wielkiej Piramidy i wejść do Wielkiego Labiryntu (opisanego przez Herodota 450 lat p.n.e.) w rejonie Nekropolii Hawarze.
Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Andrzej Wójcikiewicz - inne e-booki