ISBN:9788327237743

Singielka online

Autor: Wiktoria Kwiatkowska

Wydawnictwo: Self Publishing

"Singielka online" to historia miłosna, która zaczyna się w świecie wirtualnym, ale jej cały dramatyczny przebieg jest rzeczywisty, realny.Wielkomiejska singielka, trzydziestoletnia Lena, to urocza, nowoczesna kobieta, która po młodzieńczych rozczarowaniach już nie wierzy w miłość, a jedyną osobą, której ufa całkowicie, jest ona sama. A jednak, kiedy zdaje sobie sprawę, iż samotność to ponura perspektywa na przyszłość, swoje szaleństwo życia postanawia rozegrać w przestrzeni wirtualnej, pomimo tego, że w realu Lena doskonale sobie radzi. Ma świetną i ciekawą pracę w parlamencie jako asystentka pewnej posłanki, co umożliwia jej w pewnym sensie uczestniczenie w życiu politycznym kraju; ma też okazję sporo podróżować, poznawać nowych przyjaciół. Mimo to czuje, że czegoś najważniejszego w jej życiu brakuje.

Czy internetowe flirty dadzą jej poczucie satysfakcji? A może któryś z "młodych wilków" napotkanych w sieci zostanie ojcem jej dziecka, o którym od pewnego czasu marzy? Czy możliwe jest pokochać kogoś online? Czy można pozostać anonimową na portalach randkowych czy społecznościowych? Najważniejsze sprawy w życiu Leny rozegrają się zatem w "wirtualu", ale jak się okaże, sens i znaczenie nada im rzeczywistość, realny świat. Tym bardziej, że naszą singielkę spotka gigantyczna niespodzianka, która ją odmieni, albo i nie... W tle tej opowieści poznajemy też wielce skomplikowaną historię ojca bohaterki, który w okresie przełomu lat dziewięćdziesiątych ub. wieku, zaangażowany w ruch "Solidarności" nieszczęśliwie zginął, co położyło się cieniem na losach samej Leny, ale i jej matki oraz przyrodniego rodzeństwa, Kingi i Filipa.

Zaskakujące zakończenie powieści dowodzi, że w "wirtualu" też zdarza się znaleźć coś na "kształt miłości", ale istotne przeżycie tego uczucia i doświadczenie na własnym sercu jego skutków jest możliwe tylko w rzeczywistym świecie.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Singielka online"