ISBN:9788327238610

Co wylądowało w lesie Rendlesham?

Autor: Mateusz Kudrański

Wydawnictwo: MKUDRANSKI


Z RECENZJI

Oryginalna, wciągająca i całkowicie nieprawdopodobna historia. Trzymająca w napięciu, jednocześnie niepozbawiona humoru i elementów romantycznych. Smaku całej historii dodaje to, iż jest inspirowana doskonale udokumentowanymi wydarzeniami które miały miejsce na Wyspach Brytyjskich z początku lat 80- tych ubiegłego wieku znanymi jako Rendlesham Forest incident. W obliczu nowych wyzwań i zagrożeń, przed jakimi staje współczesny świat książka niesie również piękne przesłanie i nową nadzieję
Krzysztof

Czy jesteśmy sami w tym wielkim wszechświecie?
Czy w razie niebezpieczeństwa możemy liczyć na pomoc "z GÓRY" ?
To tylko kilka z wielu pytań, które nasunęły mi się po przeczytaniu powieści, "Co wylądowało w lesie Rendlesham?". Opowieść wciąga od pierwszych stron, niejednokrotnie zaskakuje i bawi naprawdę nietuzinkowymi dialogami. To także historia o prawdziwej przyjaźni, bohaterstwie i miłości. Czy młodym ludziom uda się uratować świat (i nie tylko)? Odpowiedź znajdziecie czytając tę powieść. Na pewno zmieni ona wasze poglądy na kilka spraw...
Justyna

Czytając trzy pierwsze rozdziały pomyślałem, że to książka o niepoprawnych nastolatkach, ale, kiedy skończyłem czytać czwarty...wszystko się zmieniło.
Polecam!
BenedyktO KSIĄŻCE:

Anglia rok 1981.
Dwie rywalizujące ze sobą grupy nastolatków. Czworo Anglików, para Amerykanów, dwóch braci pochodzenia polskiego. Co z takiej mieszanki może powstać?
Uwikłani w nieziemski ciąg wydarzeń, muszą połączyć swoje siły żeby przeżyć jeden bardzo intrygujący i tajemniczy dzień 11 lipca 1981 roku.
Co takiego przydarzyło się owego dnia na wschodnim wybrzeżu Wielkiej Brytanii?
Co takiego widzieli, że na zawsze zmieniło ich życie?
Kogo kocha Maggie?
Kim były istoty, które ich ścigały?
Co z tym wszystkim wspólnego miało wojsko USA?
Ile jedzenia może pomieścić brzuch Piguły?
Jeśli lubisz humor, przygodę, fantastykę oraz nietuzinkową historię miłosną zapraszam do lektury. A dowiesz się, co wylądowało w lesie Rendlesham.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Co wylądowało w lesie Rendlesham?"