ISBN:9788327238986

Bzdurobajka i inne scenariusze

Autor: Grzegorz Wawrzyński

Wydawnictwo: E-bookowo

Stron: 78

Opłacalność: 9.31 zł/100 stron

Scenariusze skeczy dla grup teatralnych i kabaretowych.
Zakup legalnej kopii książki upoważnia jej nabywcę do wykorzystania jej zawartości.
Wśród zajęć pozalekcyjnych, które prowadziłem jako nauczyciel w szkole podstawowej i gimnazjum, było zawsze miejsce dla kółek teatralnych lub teatralno-filmowych. Najczęstszymi efektami takiej pracy z dziećmi i młodzieżą stawały się przedstawienia, zdominowane przez występy kabaretowe. W programie przedstawień znajdowały się także skecze mojego autorstwa. Niektóre z nich postanowiłem wydać w niniejszym zbiorze. Moje scenariusze powstawały okazjonalnie w latach 1996–2006 i w kilku przypadkach nadal są wykorzystywane przez inne zespoły teatralne lub kabaretowe w Polsce i za granicą.
O autorze:


Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie i Politechniki Warszawskiej. Z zawodu posadzkarz, technik budownictwa ogólnego, nauczyciel języka polskiego i informatyki.

Kilkanaście lat pracował w szkole podstawowej i gimnazjum jako nauczyciel, administrator stron WWW, twórca materiałów promocyjnych, opiekun SU oraz organizacji GimzOOm. Pomysłodawca i reżyser wielu imprez; w tym realizowanej w latach 2001-2005 Miejskiej Uroczystości BELFER the BESTia.

Od 2006 na emigracji. Pracuje jako senior operative w firmie farmaceutycznej oraz nauczyciel w Polskiej Szkole Uzupełniającej. Zajmuje się dodatkowo tworzeniem i administracją stron internetowych, montażem filmów wideo, przygotowywaniem materiałów promocyjnych i interaktywnych pomocy dydaktycznych.

Autor zbioru opowiadań Niecierpliwość motyli, skeczy kabaretowych Bzdurobajka i inne scenariusze oraz zbiorów różnych utworów literackich (Sentymentarz, Toksyczny anioł, Poezja naiwna)

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 7.26 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 6.53 zł
(dla stałych klientów)
7.26 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
  6.00 zł
w programie Nexto Premium
9.30 zł nexto.pl
mobi epub
10.00 zł woblink.pl

Grzegorz Wawrzyński - inne e-booki