ISBN:9788327242440

Jak Mysz wychowuje Słonia!

Autor: Krzysztof Surgut

Wydawnictwo: Self Publishing

Opłacalność: 3.16 zł/100 stron

Jeśli wydaje Ci się, że telewizja, komputery, smartphone, tablety czy Internet to idealne narzędzia dla rozwoju Twojego Dziecka.

To masz rację – WYDAJE CI SIĘ!

Nowe technologie niosą nie mniej zagrożeń, niż chodzenie nocą po zakamarkach miejskich dzielnic. Dzielnic, o których najgłośniej w Kronikach Policyjnych.

Sprawdź, czego jeszcze NIE WIESZ!

Twoje Dziecko siedzi godzinami przed komputerem? Używa na codzień telefonu? A może gra namiętnie przez Internet?

Przeczytaj jak Twoja Pociecha może sprawić Ci niespodziankę i uzbrojona brygada policji załomoce nocą do Waszych drzwi lub kancelaria prawna przyśle roszczenie na 35 tys. zł.

Nawet nastolatek, który nie wychodził z domu i … tylko spędzał czas przed komputerem „dorobił się” wyroku 3 lat więzienia.

Nie wierzysz? Wszystkie wspomniane przypadki miały miejsce w … POLSCE!

Na tym nie koniec – młode Matki podejmują decyzje, które szkodzą ich Dzieciom, a przy tym są przekonane że robią wszystko jak należy.

Książka "Jak Mysz wychowuje Słonia" obnaża fakt, iż przeciętny Rodzic, o zagrożeniach ze świata Nowych Technologii wie tyle samo co … Mysz o wychowywaniu Słonia.

Na dokładkę, stereotypy oraz własne doświadczenie Rodzica z dzieciństwa, okazują się być kiepskim doradcą w ocenie zagrożeń jego Dziecka.

Autor prezentuje wyniki badań naukowych i badań socjologicznych (także dotyczących polskiego społeczeństwa). Ponadto poszukuje odpowiedzi na czasami proste pytania oraz przyczyn taki niezwykłych wyników badań.

A wszystko przez to, że nasze wyobrażenie o Nowych Technologiach to wyłącznie kolorowy świat z reklamy.

Czas poznać Ciemną Stronę Mocy.

 

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Jak Mysz wychowuje Słonia!"