Włoskie zaręczyny

Autor: Santa Montefiore

Wydawnictwo:

Powieść obyczajowa, łącząca historię rodzinną, romans i... odrobinę metafizyki.

Czy wierzycie w miłość po śmierci?

Świetnie napisana, przesiąknięta głębokimi uczuciami powieść, której akcja toczy się na południu Włoch, w krajobrazach znanych z  „Ostatniej podróży Valentiny”.

Czterdziestokilkuletni Luca po rozwodzie przeżywa kryzys. Jest bogaty, kobiety za nim szaleją, ale on tak naprawdę nie wie, co to prawdziwa miłość. Z dnia na dzień podejmuje nieoczekiwaną decyzję - rezygnuje z pracy i wyjeżdża na południe Włoch, gdzie mieszkają jego rodzice. Tam poznaje Cosimę, która dwa lata wcześniej straciła sześcioletniego synka. Kobieta jest w głębokiej rozpaczy. Luca, i tylko on, dość często widuje chłopca, który najwyraźniej usiłuje mu coś przekazać. Czy jest to Francesco, zmarły syn Cosimy…

Santa Montefiore, angielska pisarka, autorka niezwykle poczytnych powieści dla kobiet. Nakładem Świata Książki ukazały się: „Spotkamy się pod drzewem ombu”, „Szkatułka z motylem”, „Sonata o niezapominajce”, „Jaskółka i koliber”, „Ostatnia podróż Valentiny”, „Cygańska madonna”, „Morze utraconej miłości”, „Francuski ogrodnik”.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Santa Montefiore - inne e-booki

E-booki podobne do "Włoskie zaręczyny"