ISBN:9788327707130

Bóg mówi do ciebie: Zaufaj Mi. Biblijna szkoła ufności i miłosierdzia. Droga ewangelicznego wtajemniczenia

Autor: ks. Leszek Mateja

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Stron: 272

Opłacalność: 9.86 zł/100 stron

Oszczędzasz: 32%

Zaufaj miłosierdziu Boga

Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, jaką nas umiłował, i to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia.
(Ef 2, 4-5)

Autor książki od dawna zgłębia tajemnicę ufności i miłosierdzia zapisaną na kartach Pisma Świętego. Dzięki cennym inspiracjom zaczerpniętym z pism starożytnych pisarzy chrześcijańskich, próbuje odtworzyć drogę ewangelicznego wtajemniczenia, którą podążali pierwsi chrześcijanie. Chociaż nie różnili się bardzo od reszty społeczeństwa, odznaczali się ufnością pokładaną w Bogu. Miłosierdzie było ich znakiem szczególnym.

Poznawanie Boga przez lekturę Biblii jest przygodą na całe życie. Druga część serii "Bóg mówi do ciebie..." pokazuje, że Pismo Święte nie jest przeznaczone wyłącznie dla biblistów, lecz dla wszystkich, którzy doświadczają głodu Słowa Bożego. Książka ta bowiem jest świadectwem poszukiwania Bożej mądrości przez wiernych z małej, wiejskiej parafii.

Jest to przewodnik po kartach Pisma Świętego, który każdemu pozwoli usłyszeć głos Boga w codzienności życia. Pomaga krok po kroku zbliżać się do "źródła wody żywej".

Najlepsza cena: Wydawnictwo WAM
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 26.82 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
26.82 zł wam.pl
mobi epub
26.82 zł woblink.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
35.00 zł legimi.com

ks. Leszek Mateja - inne e-booki

E-booki podobne do "Bóg mówi do ciebie: Zaufaj Mi"