ISBN:9788327721303

Cuda świętego Maksymiliana Marii Kolbego Część 2

Autor: oprac. Katarzyna Pytlarz

Wydawnictwo: WAM

Stron: 232

Opłacalność: 8.91 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 11.37 zł.

Oszczędzasz: 32%

Ojciec Maksymilian strzeże nas z nieba

Cały chciał być dla Boga i cały dla ludzi, a wszystko czynił przez Niepokalaną. Dlaczego? Bo Ona niczego nie zatrzymywała dla siebie, ale wszystkim się dzieliła – najpierw z Bogiem, a później z innymi. Kolbe pragnął Ją w tym dawaniu naśladować.

Fragment wstępu

Po świętach wielkanocnych przywieźliśmy sześciomiesięczną córeczkę ze szpitala. Znajdowała się w bardzo ciężkim, wręcz nieuleczalnym stanie, jednak za sprawą o. Maksymiliana Kolbego została uzdrowiona.

Mój mąż zachorował bardzo poważnie na serce. W dniu Trzech Króli przechodził w szpitalu ciężki atak, występowały poty, silne osłabienie, utraty przytomności. W tych chwilach zwróciłam się do o. Kolbego z pełnym spokojem: „Ojcze Kolbe, przyjdź tu, do łóżka męża, a on nie umrze”. Atak szczęśliwie minął.

Modlitwa

Dobry Boże, nie daj mi płakać, że boli, ale daj moc, by powstać jak Chrystus, ale daj odwagę, by stanąć w obronie jak Ojciec Maksymilian. Jak rycerz, który wie, że miłość silniejsza jest niż śmierć.

W książce znajdziesz świadectwa cudów, chronologię życia ojca Maksymiliana Marii Kolbego, a także przejmujące nabożeństwa drogi krzyżowej.

Najlepsza cena: Wydawnictwo WAM
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 20.67 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
20.67 zł wam.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
26.97 zł legimi.com

oprac. Katarzyna Pytlarz - inne e-booki

E-booki podobne do "Cuda świętego Maksymiliana Marii Kolbego Część 2"