ISBN:9788327722508

Szkoła Charyzmatów. Zeszyt 3

Autor: Bogdan Kocańda OFMConv

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Stron: 184

Opłacalność: 8.74 zł/100 stron

Oszczędzasz: 46%

Program formacyjny dla świeckich Kościoła XXI wieku.

Wiele osób przeżywa swoje nawrócenie podczas kursów i rekolekcji, ale brakuje im stałej formacji i zakorzenienia we wspólnocie Kościoła. Zeszyty formacji duchowej o. Bogdana Kocańdy OFMConv to odpowiedź na duszpasterskie wyzwania naszych czasów. Przedstawiony w nich program jest możliwy do wdrożenia w każdej parafii. Dzięki niemu powstawać mogą środowiska dojrzałych uczniów Chrystusa, świadomych swojej chrześcijańskiej godności. Stając się światłem dla świata, budują Kościół, o jakim marzy Bóg.
Czteroletni cykl formacyjny narodził się dzięki doświadczeniom Wspólnoty Talitha Kum działającej przy Franciszkańskim Domu Formacyjno-Edukacyjnym w Rychwałdzie. Cały program składa się z pięciu szkół. Są nimi:
– Szkoła Uczniostwa
– Szkoła Świadków
– Szkoła Charyzmatów
– Szkoła Budowania Wspólnoty
– Szkoła Liderów
„Szkoła Charyzmatów” to trzecia z pięciu części programu. Trwa jedenaście tygodni, a jej celem jest pogłębienie wiedzy na temat głównych charyzmatów i towarzyszących im zjawisk duchowych, a także wprowadzenie w modlitwę o objawienie się tych darów w życiu członków wspólnot, by posługując nimi, budowali Kościół Chrystusowy.
Książka zawiera komplet materiałów potrzebnych do jej przeprowadzenia: nauczania, konspekty dla animatorów małych grup, materiały wyjaśniające dla animatorów, zestawy zadaniowe do pracy indywidualnej.

O Autorze:
o. BOGDAN KOCAŃDA OFMConv – doktor teologii duchowości, ceniony kierownik duchowy i rekolekcjonista, pełnił również posługę egzorcysty. Obecnie kustosz sanktuarium maryjnego w Rychwałdzie oraz dyrektor Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego.

Najlepsza cena: Wydawnictwo WAM
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 16.09 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
16.09 zł wam.pl
mobi epub
19.44 zł publio.pl
mobi epub
od 21.53 zł
(dla stałych klientów)
23.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.90 zł empik.pl
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27.51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  17.94 zł
w programie Nexto Premium
27.81 zł nexto.pl
mobi epub
29.90 zł woblink.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
29.98 zł legimi.com

Bogdan Kocańda OFMConv - inne e-booki

E-booki podobne do "Szkoła Charyzmatów. Zeszyt 3"