ISBN:9788327726070

Łowczyni

Autor: Kate Quinn

Wydawnictwo: Mando

Stron: 664

Opłacalność: 3.71 zł/100 stron

Oszczędzasz: 48%

Kiedyś sama polowała. Teraz polują na nią.

Nina Markova zawsze marzyła o lataniu. Kiedy naziści atakują Związek Radziecki, ryzykuje wszystko, aby dołączyć do Nocnych Wiedźm – legendarnego pułku bombowców składającego się wyłącznie z kobiet. Podczas jednej z akcji ląduje za linią wroga nieopodal jeziora Rusałka pod Poznaniem. Tam spotyka kobietę znaną jako Łowczyni... Tylko szalona odwaga i przebiegłość utrzymają Ninę przy życiu.

Nastoletnia Jordan McBride jest zdeterminowana, aby zostać fotografką. Kiedy ojciec nieoczekiwanie przedstawia jej swoją przyszłą narzeczoną, dziewczyna jest zachwycona. Jednak z czasem zauważa coś niepokojącego w tej cichej i pięknej wdowie. Próbując poznać przeszłość Anneliese, która wkrótce zostaje jej macochą, Jordan odkrywa w swojej ciemni fotograficznej przerażającą tajemnicę. Ta natomiast prowadzi do kolejnych... Kim jest kobieta, którą zaprosili do swojego domu?

W tej wciągającej i rozdzierającej serce historii Kate Quinn opisuje konsekwencje wojny dla życia poszczególnych osób oraz cenę, jaką płacimy za szukanie sprawiedliwości i prawdy. To także opowieść o sile kobiecej przyjaźni, trudnej miłości i nadzwyczajnej odwadze.

Najlepsza cena: Wydawnictwo WAM
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 24.62 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
24.62 zł wam.pl
mobi epub
30.49 zł publio.pl
mobi epub
37.50 zł virtualo.pl
mobi epub
od 33.77 zł
(dla stałych klientów)
37.52 zł ebookpoint.pl
mobi epub
42.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  28.14 zł
w programie Nexto Premium
43.62 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
46.90 zł legimi.com
mobi epub
46.90 zł empik.pl

Kate Quinn - inne e-booki

E-booki podobne do "Łowczyni"