ISBN:9788327734365

Dzikość i mądrość. Duchowość mężczyzny

Autor: Richard Rohr

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 34.11 zł.

Jak stać się dojrzałym mężczyzną?

W czasach, kiedy mówi się o kryzysie męskości, Richard Rohr pokazuje, w czym kryje się jej potencjał, ale przede wszystkim prowadzi do jej źródła - do Boga, który obdarzył mężczyzn zarówno dzikością, jak i mądrością. Autor podpowiada, jak posłużyć się tymi darami, by czuć się spełnionym i dawać wsparcie innym swoją wewnętrzną siłą. Mówi też o emocjach, do których często odbiera się mężczyznom prawo.

Bądź świadomym synem, mężem, kochankiem, ojcem, dziadkiem. Zrób pierwszy krok na drodze do odkrycia swojej męskiej tożsamości. Wyzwól się ze stereotypów, określ własny styl i unikalne życiowe cele. Bądź dojrzałym mężczyzną w życiu codziennym i duchowym.

Spełniony mężczyzna ma zaufanie do swojej męskości, ponieważ doświadczył dobrej, męskiej części Boga, którą nazywamy „Ojcem”. Ojciec dał mu poznać złość, pasję, moc i pewność… Tacy mężczyźni czują się dobrze zarówno wiedząc, jak i nie wiedząc... Nie potrzebują oni potwierdzać ani zaprzeczać, osądzać ani ignorować. Są wolni.

Richard Rohr (ur. 1943) – franciszkanin, kierownik duchowy, założyciel Centrum Działania i Kontemplacji w Albuquerque w Nowym Meksyku, prelegent i autor wielu książek z zakresu duchowości. W Wydawnictwie WAM ukazało się kilka jego publikacji, m.in.: Spadać w górę, Nieśmiertelny diament i Enneagram.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 34.11 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
44.90 zł legimi.com
mobi epub
44.90 zł virtualo.pl
mobi epub
50.45 zł ebuczek.pl
epub
34.11 zł gandalf.com.pl
epub
39.96 zł swiatebookow.pl
epub
40.40 zł zinamon.pl
epub
44.90 zł ibuk.pl

Richard Rohr - inne e-booki

E-booki podobne do "Dzikość i mądrość. Duchowość mężczyzny"