ISBN:9788327800831

System Prawa Procesowego Cywilnego t.3 Środki zaskarżenia

Autor: Paweł Grzegorczyk, Jacek Gudowski, Krystian Markiewicz, Henryk Pietrzkowski, Marta Romańska, Karol Weitz, Tadeusz Wiśniewski, Tadeusz Zembrzuski Tadeusz Ereciński

Wydawnictwo: LexisNexis Sp. z o.o.

System Prawa Procesowego Cywilnego. Tom III. Środki zaskarżenia pod redakcją Jacka Gudowskiego to pierwsze i unikatowe opracowanie na rynku prawniczym, w którym znajdą Państwo najbogatsze i najnowsze orzecznictwo, piśmiennictwo obce, poglądy nauki prawa, ale również – co najważniejsze – odpowiedzi na zawiłe i trudne pytania prawne.

Jest to dwuczęściowa publikacja, w której wyczerpująco omówiono system zaskarżania orzeczeń. Ogromną zaletą opracowania jest wszechstronne ujęcie tematyki, która została zaprezentowana w uporządkowany sposób, dzięki czemu można szybko dotrzeć do poszukiwanych zagadnień. Autorzy to wybitni praktycy i teoretycy prawa, sędziowie Sądu Najwyższego, członkowie Komisji Kodyfikacyjnej.

Przejrzysty układ, najwyższy poziom merytoryczny i edytorski dzieła z pewnością sprawią, że publikacja – przeznaczona przede wszystkim dla prawników praktyków: sędziów, adwokatów, radców prawnych, prokuratorów, arbitrów sądów polubownych, kuratorów sądowych – będzie stanowić nieocenioną pomoc w rozwiązywaniu problemów procesowych.

Ponadczasowe źródło wiedzy, które powinno znaleźć się w posiadaniu każdego praktyka prawa.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.206 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 375,56

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
457,99 zł empik.pl
epub
375,56 zł ibuk.pl
epub
412,20 zł ravelo.pl
epub
412,20 zł zinamon.pl
epub
412,20 zł swiatebookow.pl
epub
  274,80 zł
w programie Nexto Premium
435,10 zł nexto.pl
epub
440,11 zł gandalf.com.pl
epub
458,00 zł legimi.com
epub
458,00 zł virtualo.pl