ISBN:9788327800831

System Prawa Procesowego Cywilnego t.3 Środki zaskarżenia

Autor: Paweł Grzegorczyk, Jacek Gudowski, Krystian Markiewicz, Henryk Pietrzkowski, Marta Romańska, Karol Weitz, Tadeusz Wiśniewski, Tadeusz Zembrzuski Tadeusz Ereciński

Wydawnictwo: LexisNexis Sp. z o.o.

System Prawa Procesowego Cywilnego. Tom III. Środki zaskarżenia pod redakcją Jacka Gudowskiego to pierwsze i unikatowe opracowanie na rynku prawniczym, w którym znajdą Państwo najbogatsze i najnowsze orzecznictwo, piśmiennictwo obce, poglądy nauki prawa, ale również – co najważniejsze – odpowiedzi na zawiłe i trudne pytania prawne.

Jest to dwuczęściowa publikacja, w której wyczerpująco omówiono system zaskarżania orzeczeń. Ogromną zaletą opracowania jest wszechstronne ujęcie tematyki, która została zaprezentowana w uporządkowany sposób, dzięki czemu można szybko dotrzeć do poszukiwanych zagadnień. Autorzy to wybitni praktycy i teoretycy prawa, sędziowie Sądu Najwyższego, członkowie Komisji Kodyfikacyjnej.

Przejrzysty układ, najwyższy poziom merytoryczny i edytorski dzieła z pewnością sprawią, że publikacja – przeznaczona przede wszystkim dla prawników praktyków: sędziów, adwokatów, radców prawnych, prokuratorów, arbitrów sądów polubownych, kuratorów sądowych – będzie stanowić nieocenioną pomoc w rozwiązywaniu problemów procesowych.

Ponadczasowe źródło wiedzy, które powinno znaleźć się w posiadaniu każdego praktyka prawa.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.204 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 371,43

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
458,00 zł empik.pl
epub
371,43 zł swiatebookow.pl
epub
375,71 zł gandalf.com.pl
epub
  234,59 zł
w programie Nexto Premium
390,98 zł nexto.pl
epub
390,98 zł legimi.com
epub
458,00 zł virtualo.pl