ISBN:9788328023208

Bogowie i wojownicy. Wypalony znak

Autor: Michelle Paver

Wydawnictwo: Wilga

Oszczędzasz: 17%

2 część: Kontynuacja bestsellerowej powieści “Bogowie i wojownicy”.

12-letni Hylas, nieufny i zbuntowany chłopiec, który poprzysiągł odnaleźć zaginioną siostrę Issi powraca w kolejnej powieści z serii “Bogowie i wojownicy”.

Hylas - zwykle ostrożny i czujny - z powodu chwilowej nieuwagi wpada w ręce handlarzy niewolnikami. Trafia na nieprzyjazną i mroczną wyspę Talakreja, która skrywa w sobie ogromną kopalnię brązu. Tylko tutejsi niewolnicy wiedzą, że kto raz zostanie pochwycony do pracy pod ziemią, ten nigdy nie wraca…

Chłopak zaczyna jednak rozumieć w jakim znalazł się niebezpieczeństwie dopiero wtedy, gdy odkrywa, że wypalony na jego ramieniu tatuaż jest znakiem jego największych wrogów - okrutnych Kruków. A cała wyspa jest własnością i ponurą siedzibą ich władcy - Kreona.

Tymczasem Pirra - dawna  towarzyszka Hylasa - także marzy o wolności. Jest więźniem swojej  matki, najwyższej kapłanki i choć żyje w bogactwie, to cały czas planuje ucieczkę. Na jej drodze stanie kobieta imieniem Hecabi, która skrywa pewną tajemnicę.

Bogowie znów wpadają w gniew… Bogini Ognia pragnie zemsty za głębokie blizny, które drążą w ziemi chciwi i żądni władzy Krukowie.

Czy Hylasowi uda się ochronić wyspę, powstrzymać Kreona i odnaleźć swoją siostrę? Tym razem u jego boku stanie mała lwica Havoc…

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 23.13 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 20.82 zł
(dla stałych klientów)
23.13 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.23 zł ibuk.pl
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27.99 zł virtualo.pl
mobi epub
27.99 zł empik.pl
mobi epub
27.99 zł publio.pl

Michelle Paver - inne e-booki

E-booki podobne do "Bogowie i wojownicy. Wypalony znak"