ISBN:9788328059832

Zostać

Autor: Judith W. Taschler

Wydawnictwo: WAB

Niezwykła opowieść o miłości i zdradzie, śmierci i zaufaniu.
Felix, Max, Juliane i Paul spotykają się podczas podróży do Rzymu. Młodzi, pełni energii i wiary, w planach mają beztroskie lato, a dalej – świetlaną przyszłość. Jeszcze nie wiedzą, że ich życie zmienia się właśnie raz na zawsze. Juliane i Paul wkrótce potem biorą ślub. Felix i Max zostają przyjaciółmi. Po przypadkowym spotkaniu drogi tych czworga ostatecznie się rozchodzą. Jednak kiedy dwadzieścia lat później Juliane wpada na Felixa w galerii sztuki, odżywają wspomnienia.
Ich romans wybucha dokładnie jeden dzień i trzynaście godzin potem. Juliane miota się między mężem a kochankiem. Zostać czy odejść? Z Felixem łączy ją namiętność, ale to z Paulem czuje się szczęśliwa. Niespodziewanie, niemal z dnia na dzień Felix kończy tę znajomość. Gdy Paul kilka miesięcy później wyjawi żonie powód, znów stanie im przed oczami Rzym, pociąg i wspólna podróż…

Judith Taschler (ur. w 1970 roku w Linzu) – austriacka pisarka, autorka scenariuszy. Debiutowała w 2011 roku powieścią Sommer wie Winter. Za swoją drugą książkę, Nauczycielkę (2013; wyd. pol. 2015), otrzymała w 2014 roku Nagrodę im. Friedricha Glausera. W tym samym roku ukazała się Powieść bez O (wyd. pol. 2017), a w 2016 roku – Zostać.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Judith W. Taschler - inne e-booki

E-booki podobne do "Zostać"