ISBN:9788328061705

#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie

Autor: Anja Rubik

Wydawnictwo: WAB

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 9.60 zł.

Oszczędzasz: 20%

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi. Premiera „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik
o
dojrzewaniu, miłości i seksie” w księgarniach już 19 września.

Na potrzeby książki Rubik przeprowadziła rozmowy z kilkunastoma ekspertkami i ekspertami, których otwarcie pyta o wszystko, co w polskim społeczeństwie często kategoryzowane jest jako tabu. „#SEXEDPL” obejmuje wszystko, co powinniśmy wiedzieć, ale często wstydzimy się zapytać. Książkę wyróżnia wyjątkowa oprawa wizualna. Komiksy znanej w sieci jako Kiciputek Katarzyny Babis i fotografie Zuzy Krajewskiej dodają całości dynamiki, lekkości i elegancji. Porządna dawka wiedzy podana jest w taki sposób, że trudno się od niej oderwać.

Książka „#SEXEDPL” została pomyślana tak, by była osiągalna i dostępna dla jak największego grona odbiorców – kosztować będzie jedynie 19,99 złotych. Tak niska cena wynika z non profitowego charakteru publikacji — zarówno Anja Rubik, jak i Wydawnictwo W.A.B. zrezygnowali z zysków ze sprzedaży książki, które zostaną przekazane na rzecz Fundacji #SEXEDPL.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 12.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 11.52 zł
(dla stałych klientów)
12.80 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
12.90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
14.55 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
15.99 zł publio.pl
mobi epub
14.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
15.99 zł woblink.pl

E-booki podobne do "#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"