ISBN:9788328090422

Wizjer

Autor: Magdalena Witkiewicz

Wydawnictwo: WAB

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 17.00 zł.

Oszczędzasz: 50%

Nowa ekscytująca powieść Magdaleny Witkiewicz, jednej z najpopularniejszych polskich pisarek. „Wizjer” to znakomity, trzymający w napięciu thriller, który od samego początku wciąga w genialną intrygę, nie raz zaskoczy i sprawi, że na nowo spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość – zarówno tę realną, jak i wirtualną.

Każdy z nas pewnie choć raz zastanawiał się, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. A co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je zaplanować, kontrolować i przewidzieć? I jaką władzę może mieć nad tym jeden, z pozoru niewiele znaczący, człowiek?

W życiu Laury, młodej samotnej matki, zaczynają dziać się niewiarygodne rzeczy. Niektórzy znajomi znikają bezpowrotnie bez zapowiedzi, inni ulegają dziwacznym wypadkom bądź popełniają samobójstwa. Czy podejrzana seria wydarzeń w jej życiu ma jakiś związek z pracą, którą kobieta wykonuje, czyli projektowaniem i prognozowaniem zachowań oraz potrzeb konsumentów? Czy istnieje „ktoś”, kto nami steruje? Kto to jest? No i najważniejsze – po co to robi?

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 17.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
17.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 26.00 zł
(dla stałych klientów)
28.89 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31.61 zł ibuk.pl
mobi epub
33.99 zł virtualo.pl
mobi epub
33.99 zł woblink.pl
mobi epub
33.99 zł publio.pl

Magdalena Witkiewicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Wizjer"