ISBN:9788328121010

Parasol pana Pantalona

Autor: Zbigniew Dmitroca

Wydawnictwo: Saga Egmont

Oszczędzasz: 20%

Pan Pantalon zwariowany reporter gazety "Ple-ple" rusza swoim rozklekotanym samochodem napisać kolejny, wielki artykuł. Tym razem odwiedza maleńkie miasteczko Berestki. Zdarzyła się w nim pewna tajemnicza afera, o której nikt z mieszkańców nie chce opowiadać. Uparty dziennikarz, Pan Pantalon próbuje rozwikłać zagadkę, choć nie jest mu łatwo. Za swoją dociekliwość dostaje nawet mandat od miejscowego komendanta!
Pan Pantalon nie zamierza się jednak poddać, pragnie ukończyć swój artykuł. Przez ten czas towarzyszy dziennikarzowi niebieski parasol. Ma go zawsze przy sobie – niezależnie od tego, czy świeci słońce czy pada deszcz.
Ciekawi jesteście, dlaczego? Co wspólnego z aferą w miasteczku Berestki ma parasol Pana Pantalona? Jakie przygody spotykają go podczas pisania artykułu? Czy uda mu się go ukończyć?
Przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem, w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria „Czytam Sobie. Poziom 2” została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy mają już pierwszy poziom nauki za sobą. Proste, wciągające historie, wyraźne i duże literki, wprowadzą Twoje dziecko w świat niesamowitych wydarzeń i zachęcą do samodzielnego czytania. Drugi poziom edukacyjnej serii zawiera 800–900 słów w tekście, wykorzystując 23 podstawowe głoski oraz literkę h.
Na początku każdej książeczki dziecko znajdzie trzy pytania, na które może odpowiedzieć po jej przeczytaniu. W ten sposób ćwiczy pamięć, ale przede wszystkim umiejętność opowieści.
Książeczka przeznaczona jest dla czytelników w wieku od 5 do 7 lat, a cała seria „Czytam Sobie” powstała w oparciu o konsultacje z metodykami nauczania.

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 3.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
3.99 zł vagabook.pl
mobi epub
3.99 zł litres.pl
mobi epub
3.99 zł ibuk.pl
mobi epub
od 3.82 zł
(dla stałych klientów)
4.24 zł ebookpoint.pl
mobi epub
4.97 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  2.99 zł
w programie Nexto Premium
4.99 zł nexto.pl
mobi epub
4.99 zł virtualo.pl
mobi epub
4.99 zł publio.pl
mobi epub
6.24 zł empik.pl
mobi
4.50 zł zinamon.pl
epub
4.50 zł zinamon.pl

Zbigniew Dmitroca - inne e-booki

E-booki podobne do "Parasol pana Pantalona"