Baba Jaga Na Deskorolce

Autor: Zbigniew Dmitroca

Wydawnictwo: Saga Egmont

Oszczędzasz: 20%

Czasem nawet Baba Jaga ma w nocy koszmary. Pewnego razu śniło jej się, że zniknęła jej wielofunkcyjna miotła. Kiedy się obudziła miotły naprawdę nie było! To nie sen, to prawda. Ale sprytna Baba Jaga udała się do sklepu i zaopatrzyła w zupełnie nowy sprzęt. Zupełnie zapomniała o swojej miotle
Przekonaj się o tym razem ze swoim dzieckiem, w przyjemny sposób wspierając jego naukę czytania. Seria „Czytam Sobie. Poziom 1” została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Proste, wciągające historie, wyraźne i duże literki, wprowadzą Twoje dziecko w świat niesamowitych wydarzeń i zachęcą do samodzielnego czytania. Pierwszy poziom edukacyjnej serii zawiera w tekście 150–200 słów. To krótkie, proste zdania, wykorzystujące 23 podstawowe głoski. Dzięki wyróżnionym wyrazom dziecko uczy się głoskowania.
Na początku każdej książeczki dziecko znajdzie trzy pytania, na które może odpowiedzieć po jej przeczytaniu. W ten sposób ćwiczy pamięć, ale przede wszystkim umiejętność opowieści.
Książeczka przeznaczona jest dla czytelników w wieku od 5 do 7 lat, a cała seria „Czytam Sobie” powstała w oparciu o konsultacje z metodykami nauczania.

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 3,99

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
3,99 zł vagabook.pl
mobi epub
4,18 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 3,82 zł
(dla stałych klientów)
4,24 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  2,99 zł
w programie Nexto Premium
4,99 zł nexto.pl
mobi epub
4,99 zł virtualo.pl
mobi epub
4,99 zł publio.pl
mobi epub
4,99 zł legimi.com
mobi epub
4,99 zł litres.pl
mobi epub
4,99 zł ibuk.pl
mobi
4,50 zł zinamon.pl
epub
4,50 zł zinamon.pl

Zbigniew Dmitroca - inne e-booki

E-booki podobne do "Baba Jaga Na Deskorolce"