ISBN:9788328307223

23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem

Autor: Scott Patterson

Wydawnictwo: Sensus

Stron: 96

Opłacalność: 12.97 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

Praktyczne sposoby na zwalczenie w sobie lenistwa. Dzięki nim wreszcie pozbędziesz się stresu związanego z niedotrzymanymi terminami, niezrealizowanymi obowiązkami i piętrzącymi się zadaniami do wykonania.

Czy Ty też w nieskończoność odkładasz ważne sprawy na później? Mimo, że czas przecieka Ci przez palce a terminy gonią, ciągle znajdujesz wiele wymówek, by nie wykonać zadania. Mijają dni i tygodnie, obowiązki nawarstwiają się i przytłaczają, a Ty wciąż zwlekasz, odkładasz pracę, spóźniasz się i nie dotrzymujesz słowa? Spirala nakręca się, ważnych i niewykonanych zadań jest coraz więcej, poczucie przytłoczenia i stres zaczynają dominować nad całym życiem... Znasz to uczucie?

Jeśli tak, to ta książka jest dla Ciebie. Przekonasz się dzięki niej, że tak wcale nie musi być. Dzięki tej lekturze skutecznie wyrobisz w sobie zestaw nawyków antyprokrastynacyjnych. Nauczysz się pokonywać wewnętrznego lenia, nabierzesz dobrych przyzwyczajeń i dowiesz się, jak skutecznie stosować wzorce codziennych proaktywnych zachowań. Autor przedstawił tu konkretne, praktyczne działania, dzięki którym uda Ci się zmienić złe nawyki na dobre w każdym obszarze życia. Bardzo szybko odczujesz, że życie stało się lepsze i przynosi Ci więcej satysfakcji!


W tej książce omówiono:

  • 7 wymówek prokrastynacji oraz dowody na to, że te wymówki to tylko preteksty;
  • 23 strategie antyprokrastynacyjne, które można stosować w codziennym życiu;
  • zasadę 80/20, koncepcję SMART, zasadę MIT, metodę ABCDE i wiele innych technik;
  • wykorzystywanie takich narzędzi jak nagrania motywacyjne i wizualizacje.

To naprawdę nie jest trudne! Możesz uporać się ze wszystkimi obowiązkami, zrealizować wszystkie zadania i dotrzymać każdego terminu, i to bez nadmiernego wysiłku. Stań się osobą szczęśliwą i spełnioną!

 


S. J. Scott — autor wielu książek o samodoskonaleniu. Prowadzi również blog Develop Good Habits. Zarządza odnoszącą sukcesy firmą internetową, a w wolnych chwilach czyta, gimnastykuje się i zwiedza najdalsze zakątki świata. Jak sam przyznaje, takie pełne sukcesów życie nie byłoby możliwe bez uświadomienia sobie, że sam odpowiada za swoje losy i że dzięki zmianie codziennych nawyków może stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem. Teraz zajmuje się przede wszystkim dzieleniem się swoimi doświadczeniami w dziedzinie samodoskonalenia.

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 12.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
12.45 zł sensus.pl
mobi epub pdf
13.70 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 12.33 zł
(dla stałych klientów)
13.70 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
19.92 zł septem.pl
mobi epub pdf
24.90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
24.90 zł publio.pl
mobi epub
22.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
24.90 zł empik.pl
pdf
24.90 zł publio.pl

E-booki podobne do "23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem"