ISBN:9788328308350

Magia porządków z feng shui

Autor: Karen Kingston

Wydawnictwo: Septem

Stron: 208

Opłacalność: 8.39 zł/100 stron

Karen Kingston, specjalistka od feng shui, oczyszczania i porządkowania przestrzeni, napisała książkę dla tych, których męczy wieczny bałagan panujący w domu, ale nie potrafią się z nim uporać. Teraz książka dostępna w nowym wydaniu, uzupełnionym i zaktualizowanym.

Autorka wyjaśnia znaczenie ładu i porządku w domu dla naszego zdrowia i samopoczucia, oraz przedstawia negatywny wpływ chaosu i uczy jak skutecznie nad nim zapanować.

Pozbądź się rupieci i wreszcie odetchnij pełną piersią!

Dowiedz się:

  • dlaczego ludzie trzymają w domach różne rupiecie całymi latami;
  • dlaczego bałagan powoduje stagnację w Twoim życiu;
  • dlaczego pozbycie się go jest niezbędne do skutecznego stosowania zasad feng shui;
  • jak szybko i efektywnie pozbyć się nieporządku...

... a także poznaj 10 wskazówek Karen Kingston, które pomogą Ci uporać się z każdym, nawet największym bałaganem.

Z tej książki dowiesz się, dlaczego nieporządek zamyka przepływ energii i negatywnie wpływa na nas we wszystkich obszarach życia: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Po przeczytaniu tego poradnika poczujesz ogromną motywację do zrobienia gruntownych porządków w domu, ponieważ uświadomisz sobie, ile niepotrzebnych rzeczy w nim trzymasz. W ten sposób odblokujesz sobie drogę do szczęścia i rozwoju!

Czy zdarza Ci się mieć poczucie, że w Twoim domu panuje wieczny bałagan, a Ty nie możesz się w nim odnaleźć? Że Twoje próby ogarnięcia chaosu nie przynoszą rezultatów, a jedynie go pogłębiają i źle wpływają na stan Twojego zdrowia? To bardzo częsty problem, a jego skutki bywają poważne: zniechęcenie, depresja, brak chęci do działania. Na szczęście istnieje ktoś, kto pomoże Ci uporać się z bałaganem i radykalnie poprawić jakość życia. To Karen Kingston.


Wymieć bałagan ze swojego życia! Przygotuj je na nowe doznania!

 

„Ta książka to prawdziwa perełka. Możesz przeczytać ją w autobusie, a gdy tylko przekroczysz próg domu, natychmiast poczujesz potrzebę zrobienia porządków”.

„ELLE”

„Cóż za wspaniała książka... Przeczytałam ją dwa razy w ciągu tygodnia i wiele akapitów podkreśliłam, żeby lepiej je zapamiętać. Dziękuję, Karen, że pomogłaś mi uprościć życie we wspaniały i radosny sposób”.

Louise Hay

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 17.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
17.45 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 17.28 zł
(dla stałych klientów)
19.20 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
27.92 zł editio.pl
mobi epub pdf
27.92 zł septem.pl
mobi epub pdf
34.90 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Magia porządków z feng shui"