ISBN:9788328311473

Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego

Autor: Jolanta Pokorska

Wydawnictwo: Helion Edukacja

Stron: 288

Opłacalność: 10.54 zł/100 stron

Kompetencje i umiejętności zawodowe technika informatyka muszą zostać zweryfikowane za pomocą sprawdzianu z wiedzy zdobytej przez ucznia w trakcie całego procesu nauczania. Jak każdy egzamin, i ten wymaga starannego przygotowania, zapoznania się z przykładowymi pytaniami oraz rozwiązania wielu zadań.

Warto zorientować się także, jakie typy pytań pojawiały się na egzaminach w latach poprzednich. W tej książce uczeń znajdzie zestawy testowe z lat 2006 – 2010 oraz opis standardów i kryteriów oceny egzaminu. Będzie mógł odpowiedzieć na szereg prawdopodobnych pytań oraz sprawdzić się w testach przygotowujących do obu etapów — pisemnego i praktycznego. Do testów dołączono klucze odpowiedzi, a do wybranych zadań praktycznych — rozwiązania wraz ze szczegółowymi komentarzami. To niezbędna pozycja dla każdego ucznia chcącego dobrze wypaść na egzaminie poświadczającym jego doskonałe kwalifikacje zawodowe.

Zostań informatykiem z dyplomem!

Podręczniki z serii "Technik informatyk" to doskonały i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych — wydawnictwo Helion.

W skład zestawu "Technik Informatyk" wchodzą także:

Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami w świecie współczesnej informatyki.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 30.36 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 27.32 zł
(dla stałych klientów)
30.36 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
30.36 zł helion.pl

Jolanta Pokorska - inne e-booki

E-booki podobne do "Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego"