ISBN:9788328313903

Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów. Wydanie II rozszerzone

Autor: Agnieszka Zakrzewska

Wydawnictwo: Helion

Świat kwiatów to świat fascynujących form, barw i zapachów, który towarzyszy człowiekowi od zawsze. Dekorowanie i obdarowywanie kwiatami to nieodłączne elementy naszej kultury, a każdy bukiet wręczony w prezencie to symbol pamięci i miłości.

Dzięki książce Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów nauczycie się pracować z kwiatami i tworzyć z nich przepiękne aranżacje na każdą okazję. To jedyna dostępna na polskim rynku książka, która zapozna Was z zagadnieniami fotografii florystycznej i podpowie, jak zachować ulotne piękno dekoracji roślinnych na zdjęciach.

Pierwsze wydanie książki spotkało się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. W wydaniu drugim czeka na Was jeszcze więcej praktycznych rad i pomysłów dotyczących m.in. materiałów i narzędzi florystycznych, technik pracy z kwiatami, zasad doboru kolorów i form czy wreszcie fantazyjnych sposobów pakowania prezentów. Więcej treści zawierają rozdziały poświęcone fotografii oraz wykorzystaniu owoców i warzyw we florystyce.

W wydaniu drugim znajdziecie ponad 200 nowych fotografii, a także dwa dodatkowe rozdziały poświęcone florystyce i fotografii ślubnej. Zarówno każda przyszła para młoda, jak i wszyscy zainteresowani branżą ślubną znajdą tu mnóstwo pomysłów na przygotowanie wiązanki ślubnej czy kwiatowej biżuterii, a także na dekorowanie pojazdów, stołów czy kościoła.
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.37 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 69,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 62,10 zł
(dla stałych klientów)
69,00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
69,00 zł septem.pl
mobi epub pdf
69,00 zł helion.pl
mobi epub pdf
69,00 zł sensus.pl

Agnieszka Zakrzewska - inne e-booki

E-booki podobne do "Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów. Wydanie II rozszerzone"