ISBN:9788328316270

Joga dla ciała, oddechu i umysłu. Program przywracania równowagi życiowej

Autor: A.G. Mohan

Wydawnictwo: Sensus

Stron: 216

Opłacalność: 9.24 zł/100 stron

Jedyna w swoim rodzaju kompleksowa książka o jodze, która pomoże ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Na rynku wydawniczym nie brakuje pozycji traktujących o tej tematyce, jednak trudno jest znaleźć lekturę ukazującą pełnię i wielowymiarowość tradycji jogicznej. Większość książek skupia się bardziej na opisywaniu kolejnych pozycji niż na pokazywaniu w jaki sposób joga może zmienić nasze życie na lepsze. Ta książka jest wyjątkowa:

- łączy w spójną całość trzy podstawowe elementy praktykowania jogi, czyli asany (pozycje), pranajamę (ćwiczenia oddechowe) oraz medytację,

- przedstawia najważniejsze koncepcje filozoficzne

- skupia się na kwestiach związanych ze zdrowiem i leczeniem za pomocą jogi

Unikalne połączenie tych trzech tematów gwarantuje, że każda osoba zainteresowana praktykowaniem jogi znajdzie w niniejszej książce coś dla siebie — coś, co pozwala na dokonanie osobistej reintegracji. Temat ten jest obecnie wyjątkowo gorący — w dzisiejszym zwariowanym świecie wszyscy mamy mniejsze lub większe wrażenie braku kontroli nad swoim życiem.

Tymczasem A.G. Mohan tłumaczy, że tak naprawdę chodzi o stan naszego umysłu, i wskazuje, jak usunąć chaos z własnych myśli, by zapanował w nich spokój. To ważne, bo tylko wówczas możemy dostrzegać prawdziwy obraz ludzi i zdarzeń, podejmować świadome decyzje i żyć szczęśliwie.

Największą wartością tej książki jest kompleksowy program odzyskiwania równowagi i integracji. Czas wreszcie, by tego dokonać!

 

Niezwykły podręcznik hatha-jogi... to jedna z tych książek, do których Czytelnik może wielokrotnie wracać w miarę rozwoju swojej praktyki, za każdym razem delektując się tym tekstem na nowo. Tym, co odróżnia ten tytuł od innych dzieł o zbliżonej tematyce, jest nacisk na indywidualizację programu terapeutycznego oraz przełożenie filozofii Jogasutr na język codziennej praktyki.

„Yoga International”

 

 

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 19.95 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 17.96 zł
(dla stałych klientów)
19.95 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
21.95 zł sensus.pl
mobi epub pdf
39.90 zł virtualo.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
39.90 zł empik.pl

E-booki podobne do "Joga dla ciała, oddechu i umysłu. Program przywracania równowagi życiowej"