ISBN:9788328316270

Joga dla ciała, oddechu i umysłu. Program przywracania równowagi życiowej

Autor: A.G. Mohan

Wydawnictwo: Sensus

Stron: 216

Opłacalność: 12.93 zł/100 stron

Jedyna w swoim rodzaju kompleksowa książka o jodze, która pomoże ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Na rynku wydawniczym nie brakuje pozycji traktujących o tej tematyce, jednak trudno jest znaleźć lekturę ukazującą pełnię i wielowymiarowość tradycji jogicznej. Większość książek skupia się bardziej na opisywaniu kolejnych pozycji niż na pokazywaniu w jaki sposób joga może zmienić nasze życie na lepsze. Ta książka jest wyjątkowa:

- łączy w spójną całość trzy podstawowe elementy praktykowania jogi, czyli asany (pozycje), pranajamę (ćwiczenia oddechowe) oraz medytację,

- przedstawia najważniejsze koncepcje filozoficzne

- skupia się na kwestiach związanych ze zdrowiem i leczeniem za pomocą jogi

Unikalne połączenie tych trzech tematów gwarantuje, że każda osoba zainteresowana praktykowaniem jogi znajdzie w niniejszej książce coś dla siebie — coś, co pozwala na dokonanie osobistej reintegracji. Temat ten jest obecnie wyjątkowo gorący — w dzisiejszym zwariowanym świecie wszyscy mamy mniejsze lub większe wrażenie braku kontroli nad swoim życiem.

Tymczasem A.G. Mohan tłumaczy, że tak naprawdę chodzi o stan naszego umysłu, i wskazuje, jak usunąć chaos z własnych myśli, by zapanował w nich spokój. To ważne, bo tylko wówczas możemy dostrzegać prawdziwy obraz ludzi i zdarzeń, podejmować świadome decyzje i żyć szczęśliwie.

Największą wartością tej książki jest kompleksowy program odzyskiwania równowagi i integracji. Czas wreszcie, by tego dokonać!

 

Niezwykły podręcznik hatha-jogi... to jedna z tych książek, do których Czytelnik może wielokrotnie wracać w miarę rozwoju swojej praktyki, za każdym razem delektując się tym tekstem na nowo. Tym, co odróżnia ten tytuł od innych dzieł o zbliżonej tematyce, jest nacisk na indywidualizację programu terapeutycznego oraz przełożenie filozofii Jogasutr na język codziennej praktyki.

„Yoga International”

 

 

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 27,92

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 25,13 zł
(dla stałych klientów)
27,92 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
27,92 zł sensus.pl

A.G. Mohan - inne e-booki

E-booki podobne do "Joga dla ciała, oddechu i umysłu. Program przywracania równowagi życiowej"