Google Analytics. Integracja i analiza danych

Autor: Daniel Waisberg

Wydawnictwo: Helion

Stron: 232

Opłacalność: 15.48 zł/100 stron

Kluczem do sukcesu jest informacja. Kluczem do informacji jest Google Analytics. Ta książka pomoże w prawidłowym wdrożeniu tego narzędzia!

Aby podjąć dobrą decyzję o rozwoju firmy, trzeba dysponować dobrymi danymi. Zachowania użytkowników, decyzje, które podejmują, ich sposób korzystania z zasobów sieci to nieprzebrana kopalnia danych marketingowych. Ich zebranie, porównanie z danymi pochodzącymi z innych źródeł, a następnie przeanalizowanie dostarcza cennych informacji. Tymczasem wielu specjalistów wciąż analizuje tylko część danych o zachowaniu użytkowników korzystających z zasobów cyfrowych, nie mogąc uwzględnić wszystkich istotnych czynników. Problem polega na rozproszeniu różnych danych w różnych miejscach i przechowywaniu ich na różne sposoby. Konsekwencją są złe decyzje.

Rozwiązaniem tego problemu jest serwis Google Analytics, narzędzie darmowe, a wyjątkowo dobrze nadające się do utworzenia platformy analizy danych.

Książka, którą masz przed sobą, wyjątkowo dobrze przedstawia wszystkie istotne informacje o integrowaniu danych za pomocą Analytics. Odwołując się do praktycznych przykładów, szczegółowo opisano tu metody integracji i analizy danych z takich źródeł, jak AdWords, AdSense, systemy CRM i wiele innych. Autor zawarł tu też liczne wskazówki i porady, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu.

Dzięki tej książce:

  • zaczniesz udoskonalać integrację danych pochodzących z analizy zachowań klientów i z wielu innych źródeł,
  • będziesz stosował sprawdzone techniki umożliwiające zbieranie czytelnych i dokładnych danych,
  • nauczysz się integrować i importować do Google Analytics wszystkie dane o rynku i klientach,
  • wykorzystasz możliwości analityczne tego narzędzia do uzyskania pełniejszego obrazu zachowań klientów,
  • uzyskasz spójny zestaw informacji wysokiej jakości, dzięki czemu umożliwisz managerom podejmowanie właściwych, racjonalnych decyzji biznesowych.

"Google Analytics. Integracja i analiza danych" to polskie wydanie podręcznika Google Analytics Integrations wydanego w połowie 2015 i mającego świetne recenzje w Amazonie. Polecali ją takie sławy w światowej analityce jak Avinash Kaushik albo Justin Cutroni.

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 35,92

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
35,92 zł helion.pl
bez DRM mobi epub pdf
od 32,33 zł
(dla stałych klientów)
35,92 zł ebookpoint.pl

E-booki podobne do "Google Analytics. Integracja i analiza danych"