ISBN:9788328318991

Google Analytics. Integracja i analiza danych

Autor: Daniel Waisberg

Wydawnictwo: Helion

Stron: 232

Opłacalność: 9.68 zł/100 stron

Kluczem do sukcesu jest informacja. Kluczem do informacji jest Google Analytics. Ta książka pomoże w prawidłowym wdrożeniu tego narzędzia!

Aby podjąć dobrą decyzję o rozwoju firmy, trzeba dysponować dobrymi danymi. Zachowania użytkowników, decyzje, które podejmują, ich sposób korzystania z zasobów sieci to nieprzebrana kopalnia danych marketingowych. Ich zebranie, porównanie z danymi pochodzącymi z innych źródeł, a następnie przeanalizowanie dostarcza cennych informacji. Tymczasem wielu specjalistów wciąż analizuje tylko część danych o zachowaniu użytkowników korzystających z zasobów cyfrowych, nie mogąc uwzględnić wszystkich istotnych czynników. Problem polega na rozproszeniu różnych danych w różnych miejscach i przechowywaniu ich na różne sposoby. Konsekwencją są złe decyzje.

Rozwiązaniem tego problemu jest serwis Google Analytics, narzędzie darmowe, a wyjątkowo dobrze nadające się do utworzenia platformy analizy danych.

Książka, którą masz przed sobą, wyjątkowo dobrze przedstawia wszystkie istotne informacje o integrowaniu danych za pomocą Analytics. Odwołując się do praktycznych przykładów, szczegółowo opisano tu metody integracji i analizy danych z takich źródeł, jak AdWords, AdSense, systemy CRM i wiele innych. Autor zawarł tu też liczne wskazówki i porady, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu.

Dzięki tej książce:

  • zaczniesz udoskonalać integrację danych pochodzących z analizy zachowań klientów i z wielu innych źródeł,
  • będziesz stosował sprawdzone techniki umożliwiające zbieranie czytelnych i dokładnych danych,
  • nauczysz się integrować i importować do Google Analytics wszystkie dane o rynku i klientach,
  • wykorzystasz możliwości analityczne tego narzędzia do uzyskania pełniejszego obrazu zachowań klientów,
  • uzyskasz spójny zestaw informacji wysokiej jakości, dzięki czemu umożliwisz managerom podejmowanie właściwych, racjonalnych decyzji biznesowych.

"Google Analytics. Integracja i analiza danych" to polskie wydanie podręcznika Google Analytics Integrations wydanego w połowie 2015 i mającego świetne recenzje w Amazonie. Polecali ją takie sławy w światowej analityce jak Avinash Kaushik albo Justin Cutroni.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 22.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 20.21 zł
(dla stałych klientów)
22.45 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
22.45 zł helion.pl
mobi epub pdf
44.90 zł onepress.pl
mobi epub pdf
44.90 zł virtualo.pl
mobi epub
44.90 zł empik.pl
mobi epub
44.90 zł empik.pl
mobi epub
44.90 zł empik.pl

E-booki podobne do "Google Analytics. Integracja i analiza danych"