C# 6.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie V

Autor: Mark Michaelis, Eric Lippert

Wydawnictwo: Helion

Stron: 856

Opłacalność: 12.06 zł/100 stron

Bardzo praktyczne kompendium wiedzy o języku C#. Książka została oparta na podstawowej specyfikacji C# Language 6.0. Zawiera kompletne omówienie języka. To podręcznik, dzięki któremu szybko można rozpocząć praktyczną pracę nad projektami programistycznymi. Osoby znające C# będą mogły zapoznać się ze skomplikowanymi paradygmatami programowania, a także przejrzeć szczegółowe omówienie funkcji wprowadzonych w najnowszej wersji języka, C# 6.0, oraz w platformie .NET Framework 4.6. Ponadto każdy, kto pracuje w C#, znajdzie tu doskonale zorganizowane źródło wiedzy o tym potężnym języku.

C# jest prostym, nowoczesnym, bezpiecznym językiem programowania, który powstał na bazie języków C i C++, jednak otrzymał też najlepsze cechy takich języków jak Visual Basic, Object Pascal, Delphi czy Java. Został od podstaw zaprojektowany jako obiektowy. C# stanowi część platformy Microsoft .NET Framework. Ta dojrzała technologia pozwala na efektywne tworzenie kodu bezpiecznego, przejrzystego, wydajnego i prostego w konserwacji.


W tej książce przedstawiono:

  • kompletne omówienie elementów języka C#,
  • jasne wskazówki dotyczące implementowania niezawodnej obsługi błędów,
  • metody zmniejszania złożoności kodu,
  • zasady programowania dynamicznego z wykorzystaniem refleksji i atrybutów,
  • wykorzystywanie możliwości platformy .NET, w tym omówienie kolekcji i standardu CLI,
  • powiązania kodu C# z wykorzystywanym środowiskiem uruchomieniowym.

Sprawdź, jak wygodnym i niezawodnym językiem jest C#!

Mark Michaelis jest założycielem firmy IntelliTect. Laureat nagrody Microsoft MVP, dyrektor regionalny Microsoftu. Prowadzi prelekcje na konferencjach dla programistów i jest autorem wielu książek.

Eric Lippert jest programistą w zespole odpowiedzialnym za analizę języka C# w firmie Coverity/Synopsys. Wcześniej był głównym programistą w zespole pracującym nad kompilatorem języka C# w Microsofcie i członkiem zespołu projektującego ten język. Brał też udział w projektowaniu i implementowaniu wielu innych technologii w Microsofcie.

 

Najlepsza cena: Helion
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.57 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 103,20

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
103,20 zł helion.pl
mobi epub pdf
od 92,88 zł
(dla stałych klientów)
103,20 zł ebookpoint.pl

Mark Michaelis, Eric Lippert - inne e-booki

E-booki podobne do "C# 6.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie V"