ISBN:9788328325517

Work-life balance. Jak osiągnąć równowagę w pracy i w życiu

Autor: Beata Rzepka

Wydawnictwo: Onepress

Stron: 120

Opłacalność: 13.71 zł/100 stron

Lekcja kontrolowania swojego życia i swojego czasu.

Ja umiejętnie podzielić czas pomiędzy pracę i życie prywatne, zaś czas prywatny pomiędzy siebie innych? Jak osiągnąć zdrową równowagę? W dzisiejszych czasach, w dobie telefonów komórkowych i laptopów umożliwiających natychmiastowy kontakt każego z każdym, jest to szczególnie trudne. Skoro nie istnieją uniwersalne reguły work-life balance, trzeba je sobie indywidualnie wypracować!

Zacznijmy od zdefiniowania tego, czym jest życiowa równowaga. Potem zastanówmy się, co konkretnie oznacza ona dla Ciebie. A w końcu postarajmy się ją wypracować — mimo przeszkadzaczy, stresu i wypalenia zawodowego. Tak, by Twoje życie wreszcie zaczęło być naprawdę Twoje, a nie szefa, dziecka czy pękającej w szwach skrzynki mailowej.

 

Kiedyś... Kiedyś wszystko było prostsze. Człowiek wstawał rano, jechał do zakładu pracy, podpisywał listę obecności, robił swoje przez 8 godzin, poczym wychodził z roboty i wracał do domu. Może nie najwyższa, ale stała pensja wpływała co miesiąc na konto. W urlopie wyjeżdżało się na trzy tygodnie i nie myślało o pracy. Tym bardziej, że nie było laptopów, tabletów i smartfonów — smyczy, które sprawiają, że dziś możemy być aktywni zawodowo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ręka w górę, kto chciałby tak żyć? Chętnych brak.

No właśnie... Paradoks naszych czasów polega na tym, że pracujemy coraz więcej i więcej, tęskniąc do wolnego czasu, którego i tak nie potrafimy wykorzystać. Bez odgórnie narzuconych reguł balansu miotamy się między tym, co zawodowe, i tym, co prywatne. Często zapominamy też o naszym własnym JA, które przecież wymaga uwagi. To wszystko ma odzwierciedlenie w naszych relacjach społecznych.

Dowiedz się co zrobić by mieć życie pod kontrolą.

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 16.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
16.45 zł onepress.pl
mobi epub pdf
24.50 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 22.05 zł
(dla stałych klientów)
24.50 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
26.95 zł editio.pl
mobi epub pdf
39.20 zł septem.pl
mobi epub pdf
48.03 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
49.00 zł virtualo.pl
mobi epub
18.10 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
49.00 zł empik.pl

Beata Rzepka - inne e-booki

E-booki podobne do "Work-life balance. Jak osiągnąć równowagę w pracy i w życiu"