ISBN:9788328328341

Psychologia Sprzedaży - droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy

Autor: Mateusz Grzesiak

Wydawnictwo: Onepress

Stron: 208

Opłacalność: 9.59 zł/100 stron

Prawa popytu i podaży rządzą całą naszą rzeczywistością i są obecne we wszystkich relacjach międzyludzkich, nie tylko stricte handlowych. Każdy coś sprzedaje a umiejętność sprzedaży jest jedną z najważniejszych umiejętności życiowych.

Sprzedaż jest wszędzie, a rynek matrymonialny, gospodarczy, intelektualny, emocjonalny czy rodzinny nie różnią się od siebie fundamentami, bo każdy z nich opiera się na interakcji między dwoma podmiotami, z których jeden ma ofertę wartości dla drugiego.
Wszyscy w jakiś sposób sprzedajemy siebie, za pomocą wizerunku, emocji, opowiadanych historii. Rodzic sprzedaje dziecku strategie radzenia sobie ze światem, a partnerzy składają sobie nawzajem oferty na abstrakcyjny produkt jakim jest świetlana przyszłość. Nauczyciel sprzedaje wiedzę uczniom i jeśli zrobi to dobrze, rozkocha ich w przedmiocie i przyczyni się do wyboru drogi życiowej. Każdy kandydat o pracę sprzedaje potencjalnemu szefowi historię o tym, jak zmieni jego firmę, podobnie jak mężczyzna sprzedaje kobiecie przeświadczenie, że ta decydując się na związek z nim, będzie szczęśliwa

Mateusz Grzesiak na bazie praktycznej psychologicznej wiedzy, latach własnych międzynarodowych doświadczeń sprzedażowych i obserwacji najskuteczniejszych specjalistów od handlu opracował uniwersalny model sprzedaży: MasterSales. Jego pierwsza część, czyli Inner Game, tłumaczy zasady budowania pierwszego wizerunku oraz używania języka ciała w celu zrobienia jak najlepszego wrażenia. Druga część – Relations Game – uczy technik służących do budowania relacji i zaufania, a także określania jego potrzeb. Część trzecia to Sales Game — bezpośrednio dotyczące narzędzi zamykających sprzedaż produktu bądź usługi. Każde z tych narzędzi jest tak opisane i zaprezentowane, by nadawało się od razu do zastosowania zarówno przez rasowego handlowca, jak i osoby z innych branż, świadome, że sprzedaż jest umiejętnością bez której  nie sposób się obyć.


Mateusz Grzesiak — międzynarodowy nauczyciel, psycholog interdyscyplinarny.
Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 16 ofert ebooków od 19.95 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
19.95 zł onepress.pl
mobi epub pdf
19.95 zł helion.pl
mobi epub pdf
21.95 zł sensus.pl
mobi epub pdf
24.50 zł onepress.pl
mobi epub pdf
24.50 zł helion.pl
mobi epub pdf
od 23.34 zł
(dla stałych klientów)
25.93 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
26.95 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 28.67 zł
(dla stałych klientów)
31.85 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
31.92 zł septem.pl
mobi epub pdf
39.90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
49.00 zł publio.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
39.90 zł empik.pl
mobi epub
44.10 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
49.00 zł empik.pl
pdf
49.00 zł publio.pl

Mateusz Grzesiak - inne e-booki

E-booki podobne do "Psychologia Sprzedaży - droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy"