ISBN:9788328328570

Excel 2016 PL. Formuły

Autor: Michael Alexander, Richard Kusleika

Wydawnictwo: Helion

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 39.90 zł.

Moc Excela, tego najpopularniejszego i potężnego arkusza kalkulacyjnego, tkwi w formułach. Formuły i funkcje umożliwiają tworzenie raportów, skomplikowanych kalkulatorów, inteligentnych modeli, pozwalają też na prowadzenie złożonych analiz statystycznych. Profesjonalni analitycy danych, niezależnie od tego, czy zajmują się notowaniami giełdowymi, badaniami naukowymi, czy statystyką, właśnie Excela traktują jako najważniejsze narzędzie pracy. Nabycie biegłości w posługiwaniu się tym programem wymaga jednak czasu, gdyż posiada on kilkaset funkcji.
Niniejsza książka jest zaktualizowanym wydaniem doskonałego przewodnika po formułach Excela. Jest przeznaczona dla użytkowników, którzy mają podstawowe umiejętności i chcą zacząć korzystać z prawdziwej mocy tego programu: z formuł i funkcji. Opisano tu sposoby stosowania wszystkich wbudowanych funkcji arkusza, a także pokazano, jak można napisać i uruchamiać własne. Dodatkowo przedstawiono techniki i sztuczki wymyślone przez najwytrawniejszych wyjadaczy. Dzięki temu możliwości Excela stają się praktycznie nieograniczone!

Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:
  • podstawy stosowania formuł w Excelu
  • funkcje arkuszy w formułach, w tym bazy danych, listy, konwersje danych
  • korzystanie z formuł finansowych
  • sprawdzanie poprawności danych i techniki znajdowania błędów w formułach
  • techniki zaawansowane, w tym megaformuły
  • wprowadzenie do języka VBA i tworzenie własnych funkcji dla Excela

Poznaj formuły — serce Excela!


Michael Alexander jest Microsoft Certified Application Developer (MCAD) i laureatem prestiżowego tytułu Microsoft MVP. Jest również autorem kilku książek o zaawansowanych technikach analitycznych dla biznesu w MS Excel i Access.
Dick Kusleika od ponad dziesięciu lat zdobywa tytuł Microsoft MVP. Od wielu lat zajmuje się opracowywaniem rozwiązań bazujących na MS Excel i Access. Jest cenionym szkoleniowcem w dziedzinie obsługi pakietu Office w Australii i w USA.
Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 59.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
59.50 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 58.91 zł
(dla stałych klientów)
65.45 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
71.40 zł helion.pl
mobi epub pdf
119.00 zł virtualo.pl

Michael Alexander - inne e-booki

Richard Kusleika - inne e-booki

E-booki podobne do "Excel 2016 PL. Formuły"