ISBN:9788328328709

Porto. Travelbook. Wydanie 1

Autor: Krzysztof Gierak

Wydawnictwo: Bezdroża

Stron: 200

Opłacalność: 6.23 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 9.90 zł.

Przewodnik dla ciekawych świata. Dzięki niemu poznasz Porto – drugie pod względem wielkości miasto Portugalii – od najciekawszej strony. Książka wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie co zwiedzić poza głównymi szlakami turystycznymi i wprowadzi Cię w świat miejscowych obyczajów.

Porto to miejsce niezwykłe, pełne kontrastów, smaków i kolorów. Futurystyczne budynki sąsiadują tu z zabytkowym centrum wpisanym na listę UNESCO. Gwar ulic milknie w ciszy gotyckich i barokowych kościołów. Swojskie kawiarenki przycupnęły w cieniu muzeów. Krajobraz miasta urozmaicają parki i złote plaże, a zwiedzanie uprzyjemnia najsłynniejsze wino Portugalii. Porto to mozaika, która zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżników.

  • Malownicze plaże i urokliwe zaułki
  • Najsłynniejsze wino Portugalii – porto
  • Przysmaki z całego kraju
  • Zabytki i architektura przeszłości
  • Muzea i galerie

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Krzysztof Gierak – z wykształcenia geograf po Uniwersytecie Śląskim, który ma to szczęście, że udało mu się połączyć zainteresowania z pasją i pracą zawodową. W podróżach uwielbia nie tylko poznawanie nowych miejsc, ale również odkrywanie ich smaków, lokalnych społeczności i kultury. Kilka lat temu głos serca zaprowadził go na kraniec Europy – do Portugalii, która od tego czasu stała się jego nową bazą do podróży. Portugalię pokochał za spokój, ludzi, historię i to, że każdego dnia kraj ten potrafi zaskoczyć go czymś innym. Tworzy i współtworzy różne projekty związane z turystyką w Portugalii. Od lat prowadzi bloga www.krzysztofgierak.pl, gdzie opisuje swoje małe i duże podróże. Prywatnie tata, miłośnik fotografii, dobrego jedzenia i niebanalnego spędzania wolnego czasu.

Najlepsza cena: Bezdroża
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 12.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
12.45 zł bezdroza.pl
mobi epub pdf
od 12.33 zł
(dla stałych klientów)
13.70 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
19.92 zł septem.pl
mobi epub pdf
24.40 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
24.90 zł virtualo.pl
mobi epub
22.50 zł swiatksiazki.pl

Krzysztof Gierak - inne e-booki

E-booki podobne do "Porto. Travelbook. Wydanie 1"