ISBN:9788328333277

Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to. Wydanie II zmienione

Autor: Jacek Walkiewicz

Wydawnictwo: Onepress

Stron: 208

Opłacalność: 11.3 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

Inspirująca i motywująca lektura dla wszystkich, którzy jeszcze nie żyją pełną mocą a chcieliby się tego nauczyć, bo warto.

Jeśli o czymś, w życiu marzysz — sięgnij po to, wkładając w to sto procent siebie i wierząc w stu procentach, że ci się uda. A wówczas… uda się.

Życie z pełną Mocą — marzeń, zmian, wartości, decyzji, bliskości, odwagi — jest prostsze, niż Ci się wydaje.

Skąd się wzięła pełna MOC? Z nagłego błysku w głowie. Z pięciosekundowego olśnienia — odkrycia pojęcia pełnej mocy silników, czyli mocy startowej samolotu, potrzebnej do oderwania kilkusettonowej maszyny od pasa startowego. Jeśli kiedyś leciałeś samolotem, to znasz to mało komfortowe uczucie, kiedy żołądek podchodzi do gardła, a w uszach pobulgotuje od zmieniającego się ciśnienia. Ale tylko sto procent mocy startowej może unieść maszynę w górę.
Co by się stało, gdyby pilot nie osiągnął wymaganej mocy startowej? Pozostałby na pasie, rozbijając się na jego końcu. Co więc oznacza pełna MOC? Wszystko albo nic. Bo czy można zrealizować swoje marzenia z osiemdziesięcioprocentową mocą wiary w swoje siły? Czy można wychować dzieci na szczęśliwych ludzi, nie dając im stu procent wsparcia i zaufania? A czy da się skutecznie prowadzić biznes, wierząc tylko w osiemdziesięciu procentach w swoje działania?

Nie, ale wcale nie musisz żyć tylko w osiemdziesięciu procentach. Osiągnij pełną moc! Książka ta, napisana z humorem i swadą, ale pełna życiowej mądrości i przykładów zaczerpniętych z życia, jest wiarygodnym źródłem wiedzy o tym w jaki sposób zacząć wreszcie żyć w stu procentach .


"Książkę napisałem po to, aby słowa, które są tak ulotne podczas seminarium, mogły pozostać na dłużej i aby można było je przekazać dalej. To zasada „podaj dalej” (give away). Dlatego podaję. I Ciebie również proszę o to samo. Dziel się swoim życiem. Ono nie musi być niezwykłe. Wystarczy, że będzie Twoje. I jeszcze jedno. Zacznij korzystać z tego, co już masz. A na pewno masz sporo. Na jednym z seminariów ktoś obok mnie, podsumowując wystąpienie mówcy, stwierdził: „Nic nowego nie powiedział”. To prawda. Wszyscy się powtarzamy. Bo co nowego można wymyślić w obrębie tematu „jak żyć”? Ale na ten temat wiele już powiedziano i nawet jeśli te treści się powtarzają, to pytanie brzmi: „Po co Ci coś nowego, skoro nawet tego, co już wiesz, nie wykorzystujesz?”. Zacznij korzystać z tego, co już masz. Zacznij teraz. IKHAKIMA."


Jacek Walkiewicz — absolwent Wydziału Psychologii UW. Charyzmatyczny mówca motywujący, trener i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący i pełen humoru styl prowadzenia wykładów i szkoleń. Jego wykład na TEDxWSB umieszczony na YouTube ma ponad 2 miliony odsłon. Autor bestselerowej książki „Pełna MOC możliwości” (również w formie audiobooka, czytanego przez autora), nagrodzonej w konkursie miesięcznika „Charaktery” Nagrodą Teofrasta za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów” na ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Pasjonat turystyki kempingowej i zabytkowych samochodów.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 23.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 21.15 zł
(dla stałych klientów)
23.50 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
25.85 zł onepress.pl
mobi epub pdf
28.20 zł sensus.pl
mobi epub pdf
37.60 zł septem.pl
mobi epub pdf
46.05 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
47.00 zł publio.pl
mobi epub
42.50 zł swiatksiazki.pl
pdf
39.90 zł virtualo.pl
pdf
39.90 zł publio.pl

Jacek Walkiewicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to. Wydanie II zmienione"