Imperium grzechu

Autor: Meghan March

Wydawnictwo: Editio

Stron: 258

Opłacalność: 11.47 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Tak bardzo pokochała potwora, że dla niego sama gotowa jest stać się bestią. A jeszcze niedawno nienawidziła go z całego swego niepokornego serca...

W życiu Keiry Kilgore nic nie jest racjonalne. Jest kobieta silną i niezależną, ale nie ma prawa decydować o swoim ciele i swoim losie. Należy do tyrana, najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Do niedawna czuła do niego wyłącznie nienawiść, teraz, po zamachu, w którym omal oboje nie zginęli, uświadomiła sobie, że jest gotowa zabijać w jego obronie.

Lachlan Mount, niekwestionowany władca miasta, zdaje sobie sprawę, że zdobył niezwykłą kobietę. Keira jest jego własnością, ale także jego królową. Dla niej jest gotów na wszystko. Co należy rozumieć bardzo dosłownie, gdy mowa o Lachlanie - człowieku, który w swojej żelaznej pięści skupił całą władzę i który popełnił chyba wszystkie możliwe zbrodnie.

Trzeci, ostatni tom tej niesamowitej historii opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach. Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości i ich straszliwe konsekwencje. Zdrady, podeptane zaufanie, przestępstwa i zbrodnie. Ale... silna i niepokorna kobieta zasługuje na prawdę o ukochanym. O krwi, którą przelał w okrutny sposób. O brutalności, z jaką zdobywał i utrwalał swoją władzę. Keira musi zajrzeć w twarz diabłu. I zdecydować o losie. Jego i swoim.

Co zrobisz, gdy pakt z diabłem okaże się najlepszym rozwiązaniem?

 

Meghan March pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Obecnie jest poważną prawniczką, jednak jej światem są wciąż pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. Pisarka w wolnych chwilach czyta, strzela do celu, wzdycha do szybkich samochodów albo bawi się ze swoimi szalonymi psiakami.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 29,60

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
29,60 zł septem.pl
mobi epub pdf
29,60 zł editio.pl
mobi epub pdf
29,60 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 26,64 zł
(dla stałych klientów)
29,60 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
37,00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
37,00 zł publio.pl
mobi epub
33,50 zł swiatksiazki.pl

Meghan March - inne e-booki

E-booki podobne do "Imperium grzechu"