Pakt z diabłem. Forge

Autor: Meghan March

Wydawnictwo: Editio

Oszczędzasz: 20%

Zakład z Forge’em nie był jednak dobrym pomysłem. Kobieta spodziewała się, że w ten sposób wygra dziesięć milionów dolarów, pieniądze, od których tak wiele zależało. Ale tym razem przegrała. Straciła wszystko, co naprawdę kochała. I znalazła się w całkowitej władzy mężczyzny, który najwyraźniej postanowił z niej korzystać zgodnie ze swoimi zachciankami. Ku swojemu przerażeniu India niemal od razu odkryła, że ów brutalny, ale niezwykle męski facet budzi w niej instynkty potężniejsze niż zwykłe pożądanie.
Oto pierwszy tom wspaniałej historii dwóch osobowości, które łączy bezwzględność, siła, upór i magnetyczne przyciąganie. Wszechwładny tyran nie zniesie zuchwałej odwagi. Dumna i niezależna lwica nie ścierpi arogancji bogatego pyszałka. Jednak India i Jericho pożądają siebie nawzajem coraz mocniej i coraz bardziej beznadziejnie. To pragnienie wykracza poza wszystko, czego oboje dotychczas zaznali. Nic nie może powstrzymać bólu, szaleństwa i... czujnych złych ludzi.
Diabła możesz pokochać. Ale nigdy go nie oswoisz!

O Autorce:
Meghan March – pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Obecnie jest poważną prawniczką, jednak jej światem są wciąż pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. Pisarka w wolnych chwilach czyta, strzela do celu, wzdycha do szybkich samochodów albo bawi się ze swoimi szalonymi psiakami.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 29,60

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
29,60 zł septem.pl
mobi epub pdf
29,60 zł editio.pl
mobi epub pdf
29,60 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 26,64 zł
(dla stałych klientów)
29,60 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
35,15 zł publio.pl
mobi epub pdf
37,00 zł virtualo.pl
mobi epub
33,50 zł swiatksiazki.pl

Meghan March - inne e-booki

E-booki podobne do "Pakt z diabłem. Forge"