ISBN:9788328388895

Łamigłówki logiczne. Wytęż umysł w 96 zagadkach matematycznych

Autor: Piotr Kosowicz

Wydawnictwo: Helion

Matematyka jest... zabawna!

Powiedz, jakie są Twoje relacje z królową nauk. Lubisz ją czy spotykacie się wyłącznie służbowo? A może po nocach śnisz o tym, jak stoisz przed tablicą z kredą w ręku, przed sobą masz równanie do rozwiązania, a w głowie absolutną, przerażającą pustkę? Mamy nadzieję, że nie, ale (także z własnych) doświadczeń wiemy, że cóż... to się zdarza.

A nie powinno!

Ponieważ matematyka wcale nie jest straszna. Matematyka powinna być, bywa, jest zabawna! Podczas rozwiązywania zadań matematycznych można się naprawdę świetnie bawić. Nie wierzysz? Udowodnimy Ci to. Sięgnij po Łamigłówki logiczne. Wytęż umysł w 96 zagadkach matematycznych, weź do ręki ołówek albo długopis i nastaw się na relaks. Przy czym myślenie nad kolejnymi zadaniami dostarczy Ci nie tylko miłej rozrywki, pomoże także rozwinąć matematyczną wyobraźnię, udoskonalić spostrzegawczość i wytrenować umiejętność uważnego czytania tekstu.

Uwaga! W mierzeniu się z Matematycznymi żartami pomoże znajomość przedmiotu na poziomie podstawowym ... ale też poczucie humoru i duży dystans do naukowego ujęcia matematyki!

Najlepsza cena: Helion
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 13.70 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
13.70 zł helion.pl
mobi epub pdf
od 12.33 zł
(dla stałych klientów)
13.70 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
21.16 zł virtualo.pl
mobi epub
24.90 zł empik.pl

Piotr Kosowicz - inne e-booki