ISBN:9788328701250

Czarownice z Pirenejów

Autor: Luz Gabas

Wydawnictwo: MUZA SA

Opłacalność: 6.24 zł/100 stron

Historia miłości, która przetrwała całe stulecia, oraz nienawiści, która nie cofnie się przed niczym. Wydarzenia zapoczątkowane w XVI wieku a kontynuowane współcześnie, rozgrywające się na tle urzekających pirenejskich krajobrazów.

Książka autorki, znanych czytelnikom, Palm na śniegu

Brianda z Lubicha żyje w XVI wieku, jest jedyną dziedziczką wielkiego i bogatego rodu. Bezpieczny świat kobiety jednak legł w gruzach, gdy jej ojciec został zamordowany przez przeciwników politycznych. Pozostał jej mąż, którego szczerze kocha, jednak nawet on nie zdoła uchronić jej przed niebezpieczeństwem. Spokojne lata już nie wrócą. W czasie wojennej zawieruchy Brianda, oraz dwadzieścia trzy inne kobiety z okolicy, zostają oskarżone o czary i skazane na śmierć. Przed wykonaniem wyroku Brianda przysięga wiecznie kochać męża, oraz przeklina swego oprawcę.

Teraz, po upływie kilku stuleci, historia miłosna znajduje swoją zaskakującą kontynuację. Pewna młoda pani inżynier o imieniu Brianda, dręczona sennymi koszmarami, postanawia wrócić w rodzinne strony, aby odzyskać spokój. Tam poznaje tajemniczego cudzoziemca przybyłego w Pireneje aby wyremontować dom odziedziczony po przodkach. Brianda, ku własnemu zaskoczeniu, zakochuje się w mężczyźnie dopełniając przysięgi, jaka zostałą złożona przed wiekami.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Luz Gabas - inne e-booki

E-booki podobne do "Czarownice z Pirenejów"