Mój sąsiad islamista. Kalifat u drzwi Europy

Autor: Marek Orzechowski

Wydawnictwo: MUZA SA

Stron: 177

Opłacalność: 10.12 zł/100 stron

Burki, hidżab, halal, szahid, samobójcze zamachy, masakry, honorowy mord, egzekucje, obcinanie głów... Polacy znali dotychczas zjawiska związane z islamem i przede wszystkim islamski terror głównie z medialnych doniesień.

Nie brali udziału w konfrontacji bojowników Allaha z Zachodem. Było jednak tylko kwestią czasu, kiedy i oni staną się jego ofiarami. I to niekoniecznie u siebie w domu. Wystarczy, że podróżują, jak do Tunezji. Terroryści sami wybierają miejsca ataków i swoje ofiary. Im zamach bardziej przypadkowy, bardziej spektakularny, tym groźniejszy, tym dotkliwszy. Tym większy strach, tym większy paraliż. Islamski terror w imię Allaha może uderzyć wszędzie, w pociągu, na przystanku, w kawiarni, w muzeum. Dlatego tak trudno się przed nim bronić. Dlatego, tak wiele zależy od naszej postawy. To najpoważniejsze dziś wyzwanie dla zachodniej cywilizacji, jeżeli chce przeżyć.

Nowa książka Marka Orzechowskiego, mieszkającego w Brukseli dziennikarza, publicysty, pisarza, autora między innymi "Holandii. Presja depresji" oraz "Belgijskiej melancholii" opowiada o groźnych zjawiskach, które potwierdzają sukces islamistów w zachodniej Europie: od krwawych zamachów po spory o miejsce na basenie kąpielowym. Najważniejsze pytanie  - czy możemy z islamem przegrać - znajduje na kartach jego książki dramatyczną odpowiedź: my już przegraliśmy.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 17.92 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 16.13 zł
(dla stałych klientów)
17.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19.17 zł ebuczek.pl
mobi epub
19.69 zł bezdroza.pl
mobi epub
20.08 zł ibuk.pl
mobi epub
20.32 zł woblink.pl
mobi epub
20.54 zł gandalf.com.pl
mobi epub
21.27 zł swiatebookow.pl
mobi epub
23.90 zł virtualo.pl
mobi epub
23.90 zł empik.pl
mobi epub
23.90 zł publio.pl
mobi
19.10 zł zinamon.pl
epub
19.10 zł zinamon.pl

Marek Orzechowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Mój sąsiad islamista. Kalifat u drzwi Europy"