Raven

Autor: Sylvain Reynard

Wydawnictwo: Akurat

Stron: 386

Opłacalność: 5.78 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Romans z elementami fantastyki i powieści kryminalnej.

Raven Wood, Amerykanka o niezbyt atrakcyjnej aparycji i widocznym kalectwie (porusza się o lasce), realizuje swoją pasję pracując jako konserwator malarstwa we florenckiej galerii Uffizi. Pewnego wieczoru, wracając do domu, staje w obronie bezdomnego mężczyzny zaatakowanego przez grupę agresywnych napastników. Skazaną na niepowodzenie interwencją sama sprowadza na siebie niebezpieczeństwo. W chwili gdy Raven traci nadzieję na wyjście cało z patowej sytuacji, z mroku wyłania się tajemnicza postać, która przychodzi jej z pomocą rozprawiając z bandytami. Raven traci przytomność w chwili gdy zagadkowy wybawca pochyla się nad nią i szepcze jej do ucha niezrozumiałe słowa.

Ocknąwszy się kobieta odkrywa, że jej ciało przeszło metamorfozę, zniknęło jej kalectwo, stałą się sprawną a także niezwykle piękną kobietą, choć nigdy nie należała do urodziwych. Jeszcze bardziej Raven zdumiewa fakt, że od wydarzeń ostatniego zapamiętanego wieczoru minął tydzień, znajomi z galerii sztuki nie poznają jej, a ze zbiorów zniknęła kolekcja bezcennych ilustracji Boticellego.

Policja traktuje ją jak główną podejrzaną, zaś Raven próbuje odnaleźć sprawców zuchwałej kradzieży i ustalić tożsamość swego anonimowego wybawcy. Pomocy szuka u najbogatszego i najbardziej wpływowego człowieka w mieście. Poszukiwania prowadzą ją w mroczne zakamarki Florencji,  gdzie słowa „namiętność” i „strach” nabierają nowego znaczenia, i gdzie mieszkają istoty rodem z przerażających legend i sennych koszmarów.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 22,33

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22,33 zł ibuk.pl
mobi epub
23,93 zł septem.pl
mobi epub
od 21,54 zł
(dla stałych klientów)
23,93 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26,68 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27,11 zł empik.pl
mobi epub
28,71 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28,71 zł ravelo.pl
mobi epub
29,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
31,89 zł legimi.com
mobi epub
31,89 zł publio.pl
mobi epub
31,90 zł litres.pl
mobi epub
31,90 zł virtualo.pl
mobi
28,70 zł zinamon.pl
epub
28,70 zł zinamon.pl

Sylvain Reynard - inne e-booki

E-booki podobne do "Raven"