ISBN:9788328702554

Anatomia zdrady

Autor: Wojciech Wypler

Wydawnictwo: MUZA SA

Stron: 224

Opłacalność: 6.4 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

„Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkoli między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

O zdradzie i kłamstwie wie zatem wszystko. Razem z nim prześledźmy mechanizm zdrady: od momentu zakiełkowania w naszej głowie podejrzenia, że możemy być zdradzani i okłamywani, do momentu, gdy będziemy musieli poradzić sobie ze skutkami zdrady, która faktycznie miała miejsce. Zrobić wszystko, aby nie zrujnowała nam życia.  

Wojciech Wypler wyjaśnia, jakie są symptomy zdrady i przybliża strategie demaskowania kłamcy, także z zastosowaniem najnowszych, ogólnie dostępnych technologii. Tworzy charakterystyki typów kłamcy pozwalające na określenie, czy mamy do czynienia z osobą, która zdradziła nas jednorazowo, okazjonalnie, czy też z nałogowym oszustem. W zależności od tego podpowiada, jak powinnyśmy się zachować w obliczu zdrady. Odejść? Zostać? Wybaczyć, czy nie? 

Po przeczytaniu „Anatomii zdrady” będziemy umieli podjąć decyzję na chłodno, bez niszczących nas emocji właściwych odkryciu, że zostaliśmy oszukani i zdradzeni. Najważniejsze jest bowiem to, abyśmy nie poczuli się winni zdrady, by sprawca nie przerzucił na nas odpowiedzialności i nie zrobił z nas ofiary swoich poczynań.  

Autor radzi, jak podnieść się po zdradzie. Pozbyć się depresyjnych myśli, opanować ból i wściekłość oraz zacząć pozytywnie myśleć o przyszłości, rozpocząć planowanie nowego życia. A także podpowiada, jak w sytuacji krytycznej otworzyć się i skorzystać z pomocy najbliższych, lub psychologa. Książka zawiera ćwiczenia do samodzielnego wykonania.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 14.34 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
14.34 zł woblink.pl
mobi epub
14.90 zł empik.pl
mobi epub
17.93 zł sensus.pl
mobi epub
od 16.14 zł
(dla stałych klientów)
17.93 zł ebookpoint.pl
mobi epub
18.64 zł ibuk.pl
mobi epub
19.17 zł ebuczek.pl
mobi epub
19.61 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
23.90 zł legimi.com
mobi epub
23.90 zł virtualo.pl
mobi epub
23.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
23.90 zł publio.pl
mobi
19.10 zł zinamon.pl
epub
19.10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Anatomia zdrady"