ISBN:9788328705579

IKIGAI. Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia

Autor: Hector Garcia Piugcerver

Wydawnictwo: MUZA SA

Stron: 123

Opłacalność: 20.87 zł/100 stron

Oszczędzasz: 8%

Według Japończyków każdy człowiek ma swoje ikigai, które stanowi siłę napędową do życia. Niektórzy już je odnaleźli i są go świadomi, inni zaś noszą je w swoim wnętrzu, nadal go poszukując. To właśnie ikigai stanowi jeden z sekretów długiego, młodzieńczego i szczęśliwego życia mieszkańców japońskiej Okinawy, wyspy zamieszkanej przez najbardziej długowiecznych ludzi świata.]

W tej książce po raz pierwszy przedstawiono wskazówki japońskich stulatków, jak żyć pełnią życia i z optymizmem. Autorzy zdradzili tajniki ich diety, aktywności fizycznej, pracy zawodowej, relacji międzyludzkich oraz – co jest najpilniej strzeżonym sekretem – odnajdywania swojego ikigai, które nadaje ich życiu sens i zapewnia motywację, by dożywać setki w pełni formy.

Posiadanie jasnego i określonego ikigai, czyli wielkiej pasji, dostarcza satysfakcji, szczęścia oraz nadaje życiu sens. Misją tej książki jest to, by pomóc ci je znaleźć, a ponadto przekazać wiele kryjących się w japońskiej filozofii wskazówek, jak zapewnić zdrowie ciału, umysłowi i duchowi.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 25.67 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.67 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  16.74 zł
w programie Nexto Premium
25.95 zł nexto.pl

E-booki podobne do "IKIGAI. Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia"