ISBN:9788360271940

W ogniu nieprzyjaciela

Autor: Jim Hohnberger

Wydawnictwo: Fundacja Źródło Życia

Oszczędzasz: 7%

Kiedy wróg przypuszcza atak, zazwyczaj wiemy, jak się bronić. Kiedy jednak atakuje przyjaciel, ból i dezorientacja są nieporównanie większe.
Czy padłeś ofiarą pomówień, plotek i presji i zastanawiałeś się, jak co w danej sytuacji zrobić?
Czy znasz niekończące się myśli: Jak on mi mógł to zrobić? Kto ma w tym wszystkim rację? Czy zdobyć się na szczerą rozmowę? Nie wiem, czy dam radę... Jak w tym wszystkim poradzić sobie z własnymi emocjami: zranieniem, gniewem, żalem i poczuciem odrzucenia? Cios często jest wymierzony w najczulszy punkt. Lecz właśnie to najsłabsze miejsce zaczyna opatrywać Bóg.

Na podstawie osobistego doświadczenia autor omawia te trudne kwestie, by pomóc innym nie tylko przeżyć atak (nie)przyjaciela, ale również doświadczyć prawdziwego emocjonalnego zwycięstwa.

O autorze:
Jim Hohnberger wraz z żoną, Sally, podróżuje po świecie, głosząc Słowo Boże i prowadząc wykłady na temat prostoty życia i poddania swego życia Bogu. Jest założycielem Empowered Living Ministries i autorem niezliczonej ilości artykułów oraz sześciu książek, w tym m. in. „Ucieczka do Boga”, „Życie w mocy Boga” oraz „Zatrzymać miłość”.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 18.60 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
  12.00 zł
w programie Nexto Premium
18.60 zł nexto.pl
mobi epub
20.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
20.00 zł publio.pl

Jim Hohnberger - inne e-booki

E-booki podobne do "W ogniu nieprzyjaciela"