ISBN:9788360599877

Angielski w pracy dla średnio zaawansowanych. Business English Express

Autor: Joanna Bruska, Dorota Guzik

Wydawnictwo: DiM – Nauka i Multimedia

Oszczędzasz: 0%

Kurs audio do samodzielnej nauki ze słuchu na poziomie średnio zaawansowanym, przeznaczony dla osób szukających pracy za granicą i tych, którzy używają języka angielskiego w pracy. „Angielski w pracy dla średnio zaawansowanych. Business English Express” to skrócona wersja popularnego kursu „Angielski dla Zapracowanych. Business English”.
Każda lekcja zawiera trzy części kształcące różne umiejętności językowe. W pierwszej – słuchamy dialogu prezentującego tematykę lekcji w szerszym kontekście. W drugiej – poszerzamy i utrwalamy słownictwo. W trzeciej – uczymy się wykorzystywać zdobytą wiedzę i tworzyć zdania według instrukcji lektora.
Tak opracowane ćwiczenia pomogą nam w przygotowaniu do egzaminów FCE i CAE. Umożliwiają one naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. Dzięki zastosowanemu systemowi „Karaoke” podczas słuchania lekcji tekst nagrania może być wyświetlany na przenośnym odtwarzaczu mp3, mp4 lub ekranie komputera.
Na publikację składają się: pliki mp3, pliki lrc, plik PDF z tekstem kursu i słowniczkiem oraz instrukcją odtwarzania jego wersji audio.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 18.91 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
18.91 zł publio.pl

Joanna Bruska - inne e-booki

Dorota Guzik - inne e-booki

E-booki podobne do "Angielski w pracy dla średnio zaawansowanych. Business English Express"